Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi az èlet èrtelme?

Mi az èlet èrtelme?

Figyelt kérdés

Sziasztok,19 èves vagyok eddig minden rendben volt velem boldog pàrkapcsolatban èlek van munkàm a csalàdommal is minden rendben,de nemrègiben nèha előjött az a gondolat a fejemben hogy egyszer meghalok,ès ez a tèny engem megfèlemlìt,aztàn egyre többször eszembe jutott,majd egy este annyira fèltem hogy aludni se tudtam.Màsnaptòl kezdődtek a bajok,szorongtam fèltem nem is tudtam mièrt,orvoshoz fordultam,kaptam orvossàgot.A szorongàsok mintha enyhültek volna de most csak az jàr az eszembe hogy minek èlni egyszer ùgy is meghalok,de ezt èn nem ùgy ìrom mint aki szeretne meghalni,èn fèlek a halàltòl.Tudom ès tisztàba vagyok vele hogy ez az èlet,születünk ès meghalunk,de bàrmit csinàlok elmegyek munkahelyemre mindkettőre csak arra gondolok hogy èn ezt minek csinalkm nincs èrtelme,nagyon nagyon szeretnèm ezt kiverni a fejemből,hisz fiatal vagyok,èlni akarok;boldog lenni,megint csak ilyen aprònyi gondok miatt aggodni hogy mennyi a felesleg rajtam stb.

Semmihez sincs kedvem,ès ez nagyon nagyon eltèr az èn mindennapjaimtòl,nagyon vidàm szemèlyisègem van ès cdak szeretnèm ha minden a règi lenne..

Esetleg tudtok tanàcsot adni hogy mit tehetnek,tudom hogy ezt magamban kell elrendezni de egyszerűen nem tudom hogy elkezdeni..



2023. máj. 17. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad erre gondolni,tereld el a gondolataidat! Most gondold el aki 80 eves ,szóval Te is elhetsz addig simán :) és addig ezen aggódni felesleges :)
2023. máj. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Az élet értelme hinni Istenben imádkozni.
2023. máj. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az élet értelme: 42
2023. máj. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az élet értelme Orbàn Viktor
2023. máj. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!