Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 4mg Xanax este 18:00-ra...

4mg Xanax este 18:00-ra kiürül a szervezetből? Ha most veszem be? Vagy hogy lehetne felgyorsítani?

Figyelt kérdés

2023. máj. 19. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Be se vedd és akkor nem lesz benned estére.
2023. máj. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

16 darabrol beszelunk. Az elkepeszto adagu tultolas nem hat jobban. Nem tudom, mikor urul ki. En eppen a 0,25-ost felezem, harmadolom, mert illegalis Angliaban. Ezert az, mert a gyogyszert vadoljak, pedig nem az okozza, hogy valaki ipari mennyiseget szed, aztan nem hat.

Nem tudom, miert csinalod, de biztos, hogy masik gyogyszer kell a problemadra, a xanax csak kiegeszitesnek.

2023. máj. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
8 éve szedem napi 8mg
2023. máj. 19. 10:25
 4/7 A kérdező kommentje:
÷s tudod nem csak 0.25mg létezik 🫣 4dbról beszélünk.
2023. máj. 19. 10:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
kb 48 óra mire kiürül a szervezetedből
2023. máj. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
4-6 hét mire kiürül a szervezetből, bocsi. Leszokott függők véréből még 2 hónap után is kimutatható. Kering a szervezetben, agy, máj is el tudja raktározni. A hatás elmúlása teljesen más, ez kb 22-48 óra, de mindenkinél más. Mivel te már durván függő vagy, valószínűleg kevesebb. Próbálj inkább leszokni, amíg nem késő. Nagy dózist szedsz, ez már rövid távon is károsodásokat okoz. 2 mg-ról szoktam le, de még évek múlva is vannak tüneteim, amit a benzok okoztak.
2023. máj. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pontosan tudom, hogy letezik barmilyen kiszereles, de attol meg 1 mg negy egyseg, negyszer akkora, ezek szerint 8 eve napi 32 darab Xanaxot szedsz, es nem erdemes nyelveszkedni. Ezt legalisan nincs az az isten, aki felirja. Persze, hogy hozza lehet szokni, de nem a Xanax hibaja, megis a szelsosegek miatt tiltottak be tobb orszagban. Egyaltalan nem szedal le jobban, csak a kezdetekkor tolt hatvanyokkal nagyobb adaghoz hozzaszoktal. Mikor urul ki, nem tudom. Hamarabb, mint a tobbi nyugtato.
2023. máj. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!