Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám felismerni egy...

Hogyan tudnám felismerni egy Autistát?

Figyelt kérdés
Gyermekkorom óta Autista vagyok. És van egy lány a munkahelyen egy irodista, aki tetszik és szerintem ő is autista mint én, es sokszor megértjük egymást.
2023. máj. 19. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem néznek a szemedbe, vagy ha igen, nem sokáig tartják a szemkontaktust. Szerintem ez a legfőbb ismérvük, a többit szerintem jobban tudod nálam.
2023. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom megérzed.

Ha úgy érzed a lány is az lehet ténylegesen igazad van.


Ez hasonló mint a “meleg radar” egyszerűen csak tudják, hogy az vagy közben te még lehet nem is tudatosítottad magadban.

Persze ezalól vannak kivételek, viszont a legtöbb esetben nem téved a “radar”

2023. máj. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hosszúhajú ***** válasza:

1. pont ilyen tünetem szinte nincs, van ezer más, kiragadtál egyet a ezer tünetből és ha pont az nincs neki?


nagy rutin és szakértelem kell hozzá, ha csak nem erősen az. engem évtizedekig félrekezeltek, mire rájöttek...

ja és leszbikusként meg nem tudom kiszúrni a leszbiket...

ha sokat beszélgetsz vele aza legjobb módszer hogy megtudd. meg az is lehet hogy ő se tudja magáról.

2023. jún. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!