Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan érzed magad, ha bevesze...

Hogyan érzed magad, ha beveszel egy frontint?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hogyan érzitek magatokat, ha bevesztek egy frontint? Tényleg megnyugszotok tőle? Nem érzitek rosszul magatokat? Honnan lehet tudni, hogy hat?


Nagyon szorongok, nem tudok enni sem, a minden napjaimat teljesen befolyásolja. Egész nap gyomoridegem van. Most kezdtem el pszichológushoz járni. Gyógyszert igazából nem szeretnék szedni, de a bátyám adott pár szem frontint, hogyha úgy érzem vegyek be egy negyedet vagy felet. 0.25mg-os.Ez a legkisebb dózis és ennek a feléről, vagy inkább negyedéről lenne szó. Sedacurt es datif pc-t próbáltam eddig,szóval rendes nyugtatót még sosem. Ha be is veszek, egyszer vennék csak be, nem szeretnék ráfüggni,viszont jó lenne ha legalább lenne egy napom, amikor nem vagyok kész ideg és tudnék enni.



#szorongás #nyugtató #Frontin #ideg #Frontin tapasztalatok
2023. máj. 20. 02:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
48%
Hát nekem a frontin ilyen téren gyenge. Volt, hogy napi 1 mg frontint szedtem, meg mellette még valamit. Antidepi, vagy hangukatstabilizáló. Mikor mivel kísérleteznek. Mellette heti terápiára is jártam és így is voltak a nehezebb napok amikor lebakartam szúrni magam. Nekem sajnos még kell.
2023. máj. 21. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!