Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Reggel és délben beveszek...

Reggel és délben beveszek 1db0,25frontint ,éjszakára1,5db -ot.De sajnos napközben szorongok így is !Ha esetleg a nappali Frontint felezve venném be 4óránként nem lenne hatásosabb?

Figyelt kérdés
Antidepresszánst is szedek reggel!Aki szedi a frontint és ismeri milyen hatása van leírnád a véleményed!Köszönöm!

2022. dec. 24. 04:57
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Mitől szorongsz?

Rövidtávú gyógyszer a frontin a szervezet hamar megszokja, a 0,25mg meg legkisebb.

Elkezdheted ész nélkül szedni, hogy úgy érezd jobban vagy tőle, de azt is hamar megszokja a szervezeted és semmit sem fog érni, a végén már 2mg-ot fogsz szedni 2 óránként és függővé vállsz.


Egyébként meg ezt véletlenül nem az orvosoddal kéne megbeszélned? Ha azt tanácsolja neked valami idegen itt, hogy áh persze nyugodtan egyél meg mostantól 2x annyit nem lesz semmi, akkor te nyugodtan ezt fogod tenni? Ezek nem játékok, ember gondolkozz már!

2022. dec. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod sok igazság van benne .Viszont elkerülte a figyelmed,hogy az adagot nem akartam emelni sőt és nem ez volt a kérdésem !!Az orvos 3x0,50 mg irt fel nekem !Mint írtam már csökkentett a Frontin napi adagomat !Pontosan tudom,hogy milyen gyógyszer!Mitől szorongok ?!hát attól ha ki kell menjek az utcára szorongok és szédülès érzés van rajtam !Rövidtávra szedhető gyógyszer de akkor a szichiáter miért mondja,hogy szedjem ez már az 5hónapja,hogy szedem!
2022. dec. 24. 07:21
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem , ajánljál mar , jó kedéjjavítót!

Én is szorongós vagyok, sajmos már iszok is,

Azhelyett kéne valami

2022. dec. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%

Igazából nem kerülte el a figyelmem, hogy az adagon nem akartál (MÉG) növelni, csak figyelmen kívül hagytam, mert a következő lépcső az lesz, tudom!

Miért szorongsz attól, hogy ki kell menni az utcára? Én is utálom az embereket, meg kiskoromba féltem kimenni, de csak úgy lehet legyőzni ezeket, ha minél többet csinálod és megszokod, jobb mint gyógyszereken élni és tönkre tenni magad (azon kívül úgysem segít rajtad a bogyó)

5 hónapja? Hát nem csodálom, hogy akkor szinte semmit nem ér már. Gondolom azért írja fel neked a doki, mert nagyon más nincsen, szerintem mondjuk a rivotril jobb, de veszélyesebb is.

2022. dec. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem utálom az embereket szerencsére de ha az utcán vagyok bizonytalanság jön rám szédülés és erős szívdobogás !Szervi bajom nincs azt végig jártam.A nyáron lettem rosszul pánik,generált szorongásra kezel magán pszichiáter !Lehet,hogy pont a Frontin az okozója?Az antidepi hatot pánikrohamaim már nincsenek és a látásom is ki tisztult piszok szarul voltam!Már jobb de nem vagyok a régi…
2022. dec. 24. 07:43
 6/9 A kérdező kommentje:
3as citromfű teát igyàl ne alkoholt,próbáld ki nekem jót tesz
2022. dec. 24. 07:44
 7/9 anonim ***** válasza:
10%

Ha 5 hónapig szedted, és most csökkented, akkor a szorongás már elvonási tünet. A benzo által lebutított agyi receptorok és az idegrendszer próbál dolgozni, de hiányzik neki a gyógyszer. Nem tudsz variálni az adagolással, mert a frontin hatása hamar múlik. Azt lehet tenni, hogy átváltani egy hosszabb felezési idejű benzora, aminek elnyújtottabb a hatása.

Továbbá rengeteg gyógyszermentes szorongás csökkentő technika van. Hasi légzés, könnyű sport, relaxálás, meditálás, stb., stb.

2022. dec. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. dec. 24. 12:28
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, mondbá , mijé fontos , hogy valaki fiú vagy lány?


Mert ugye itt semmi ismerkedédi szándék nincsen!


Vigyázat!

2022. dec. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!