Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan aki egyszerre...

Van itt olyan aki egyszerre szedett már be rivotrilt meg xanaxot?

Figyelt kérdés
lehet a kettőt egyszerre?
2023. máj. 20. 21:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
egyszeri alkalom lenne. Napok ota nem tudok aludni, csak egy két órát… azt se egyhuzamban. Dokim irt ki Somnolt , azzal is csak 3 ora szenvedes utan sikerult elaludnom es utana alig aludtam par orat… szeretnem kiutni magam az ejszakara… hogy legalabb holnap ne legyenek alvasmegvonasos tuneteim…
2023. máj. 20. 21:10
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
Csapd ki a farkadat vagy a puncidat az olyan szinten lecsökkenti a stresszhormonokat és akkora mennyiségben termel dopamint hogy orgazmus után 5-10 perccel simán bealszol
2023. máj. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Itt mindenki ezt csinálja napi szinten. Csak körül kell nézni az oldalon...
2023. máj. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Fasza. Vagyis szomoru. Nem gondoltam volna, hogy idaig jutok, de a nyomorult altato sem hatott, pedig most szedtem be ilyet eloszor… semmi gyogyszer toleranciam nincs. Es vagyok vagy 50kg … remeltem meguszom benzozas nelkul… aztan lehet az se fog kiutni. Sokat meg egyszerre nem merek bevenni.. 🥲 na de akkor lesz , ami lesz..
2023. máj. 20. 21:54
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
És az orvosodnak ezt elmondtad, hogy amit felírt az sem használ? Akkor valami hatásosabb altató kellene, nem otthon kutyulni őket. A rivotril meg a xanax egyébként nappali nyugtatók. Vannak gyógyszerek, amik kifejezetten alváshoz valók, azokkal többre mész.
2023. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem használt semmit az altató, de amikor a háziorvos frontint akart felírni, kitört belőlem a röhögés. Nem próbálnám ki azt sem, de a Rivotrilt meg végképp soha, az szörnyen alattomos, és nehéz tőle szabadulni.
2023. máj. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Persze, hogy mondtam a dokinak. Emiatt irta fel a xanaxot. Hogy lenyugtassam vele magam napkozben es akkor hatha tudok aludni…

Rivotrilt meg harom eve irt ki szinten volt alvas problemam, parszor vettem be, kb megvan az egesz csomag azota. Akkor el tudtam tole aludni normalisan… most nagyobb a baj ezek szerint. Vegul csak rivot vettem be, de azzal is csak nehezen aludtam el es sokszor ebredtem fel…

Mormoljatok el ertem egy imat legyszi 🥹haha

2023. máj. 21. 10:44
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Jó, elmormolhatunk, de még azért próbáld ki a taurint macskagyökérrel :) Nekem eléggé bejött, csak jól az ágyhoz is lapított, szóval ha alapból alacsony a vérnyomásod, nem biztos h jó ötlet. Visszaalvásnál viszont nem volt vele szerencsém.
2023. máj. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
No igen, akinek nem hat az altató annak majd fog a macskagyökér! Ha a Somnol mellett elalvási zavarod van vegyél be bio melatonint. Az segíti az elalvást. Egyébként pénteken voltam orvosnál, én is Somnolt szedek, ami nem az igazi, mellé be lehet venni egy 0,25ös xanaxot. De ne szokj rá! .
2023. máj. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Oh, sajnos ezek a gyogynovenyes cuccok nem segitettek… melatonint is probaltam, az sem.. :(


nem tudom mi lesz, remelem helyreall, mert ilyen szarokat nem akarok szedni…

Foleg, hogy a xanax , mintha csak egy kockacukrot vettem volna be…a somnol altató, vizualis tuneteket igaz okozott, de alvast nem igazan, a rivotril is csak fáradtá tesz, de semmi más.

Lehet pánikrohamokra szuperül használnak, de semmi euforia, semmi nyugodtsag erzes. Tenyleg semmi pozitiv dolgot nem valt ki egyik benzo sem :(

Koszi mindenkinek ! <3

2023. máj. 21. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!