Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2db Rivotril roche 0,5mg-os...

2db Rivotril roche 0,5mg-os tabletta szedése után (nem egyszerre) rászokhat az ember?

Figyelt kérdés

3 napja nem dohányzom,és nem is alszom! :D

Kaptam 2 db Rivotril roche 0,5mg-os tablettát,és alvás előtt szeretném bevenni hogy tudjak aludni már egy jót!

1 egészet vagy csak egy felet lehet bevenni?

Valamint mennyi idő után hat?



2014. okt. 14. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább felet vegyél be és ha nem hat 1 órán belül, akkor még egy felet. Ennyitől nem lehet raszokni. De lehet, hogy később sem fogsz tudni aludni és megint ehhez a gyógyszerhez nyulsz, brutális függőséget tud kialakitani napi, rendszeres használat mellett, rövid idő alatt. Én egyébként inkább a xanaxot venném be a helyedben, vagy a Frontint, arra nem lehet annyira rakattani.
2014. okt. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem szoksz rá .. Ez elég kemény gyógyszer ,nyilván nem véletlen ,hogy csak orvos írhatja fel . Nekem volt neurológiai betegségem miatt egy ideig szednem kellett .. van itthon a mai napig gyógyszerből .Alkalmanként ha végképp nem tudok elaludni ,vagy külföldre utazok busszal ,én is beveszek 0,5 szemet .. sőt ritkán a férjem is .Semmi gond nem volt ebből ...
2014. okt. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!

1X,kb fél évvel ezelőtt bevettem egy frontin,és semmi nem történt!

Csak felet fogok bevenni,aztán meglátom mi történik.. kb mennyi idő után hat? Gondolom embertől függ.. 25éves/fiú/75kg

2014. okt. 14. 14:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem félóra alatt kellene hatnia, max. fél, egy óra között, ezért írtam, hogy ha nem hat, akkor 1 órával később mehet a 2. fél. Jóval erősebb, mint a Frontin.
2014. okt. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kis kitty válasza:
Mi.az h roche?
2023. okt. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!