Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kérhetem a pszichiáterem,...

Kérhetem a pszichiáterem, hogy frontin helyett mást írjon?

Figyelt kérdés
A frontin függőséget okoz. Elvileg van valami más ami nem okoz függőséget.
2023. máj. 23. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtató, szorongáscsökkentő nincs ami ne okozna függőséget.
2023. máj. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ami nem okoz függőséget azt megveheted boltban vagy neten. Igaz drága, de legalább használ és nem lesz tőle zombi az ember.
2023. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én a frontintól se vagyok zombi. Napi 0,75 mg-t szedek, de lehet azt se venném észre ha nem veném be.
2023. máj. 23. 16:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem hat rád minek szeded? Ha hozzászoksz és utána teszed le, na akkor fogsz szenvedni!
2023. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert a pszichiáter felírta. Az elején ilyen ajánlás volt, hogy reggel-este vehetek be egy 0,25-öst ha úgy gondolom. De sok volt a baj. Sírás, hangulatingadozás, örjöngés... Aztán fixre fel lett írva reggel-este 1 0,25-ös, majd emelve lett este 0,5-re. Amióta előírásként szedem, nincs anyi gond.
2023. máj. 23. 17:35
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos nem fognak meggyógyítani az orvosok soha. Vagy életfogytig szeded egyre többet vagy megpróbálod feldolgozni a streszt és szedni mellé pszihobiotikumot, minőségi vitaminokat és gyulladáscsökkentő gyógynövényeket. Mivel a mentális gond gyulladás miatt van. Szükséges olyan sport amit szívesen csinálsz, mert rendszeresen kell csinálni.
2023. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na ez a másik. Nem sportolok és nem eszek egészségesen. Sportoltam és egészségesen etem, mert azt akartam. Azért nem csinálom mert csinálni kell. Ne korlátozzon be semmi. Még a betegség se. Feldolgozni nem lehet a történteket. Ha véletlenül eszembejut, leginkább leszúrnám magam.
2023. máj. 24. 03:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!