Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, hogy alvás...

Mit csináljak, hogy alvás helyett ne gondolkodjak? Főleg, ha éjszakás vagyok, akkor alszok ez miatt keveset.

Figyelt kérdés

Nyugtató tea es egyebek nem használnak. Idő előtt felebredek és gondolkodok. A leghosszabb, ha felkelés után dolgom van. Általában nincs, de néha. Ma is 3 órát aludtam, mert senki nincs, aki segítene az itthoni dolgokban,most épp szerelés. Távol élek egyedül mindenkitől és hiába írok bizonyos csoportban, hogy kell segítség, mert vagy nincs vagy soká van. Én meg mindent azonnal akarok, főleg az olyan jellegű dolgokat, amik helyet foglalnak a lakásban,mert nincs a helyükön. Van,ami sürgős dolog és holnap estig kellene intézni, de csak délig van nyitva a hely. Csütörtökön lesz delutan,de az már késő. Én reggel rosszul vagyok az álmosságtól, hogy 8-ra valahova odamenjek még. Főleg ma ezzel a 3 óra alvással.

Zavar, hogy fetrengek és szenvedek, miközben mást is csinálhattam volna.


2023. máj. 23. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Meditacio ytbon fenn van sok fajta

Azt hallgasd arra bealszol

2023. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Idegesit a beszéd vagy zaj alvás előtt.
2023. máj. 24. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!