Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet hogy egy nárcisztikus...

Lehet hogy egy nárcisztikus kapcsolat miatt amiben kihasználtak tért vissza az evés zavarom?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy sráccal,aki eleinte nagyon rendes volt velem,aztán mikor összejöttünk mindig volt valami negatív megjegyzése rám

Leginkább a kinezetemre.

Én mindent megteszek évek óta az alakomert de sose voltam számára elég jó.

Túl hajtottam magam,alig ettem,aztán falásrohamokkal küzdöttem

Egy évig tartott ez.Irtam neki egy üzenetet,hogy nekem nem megy így tovább,aztán teljesen ki tettem az életembol.

Sosem írt,mindig akkor voltam jó amikor éppen kedve szottyant hozzám és akkor is csak bántott lelkileg

Amikor látta hogy szorul a hurok,akkor kedvesebb volt

Nem bírtam tovább

Nagyon rosszul érzem magam mert emiatt ma túl ettem magam,holnap dolgozok,és semmi kedvem kimozdulni.

Borzasztóan érzem magam.

Mit tegyek?


2023. máj. 23. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet hogy emiatt tért vissza, de ne foglalkozz vele, engedd el. Akkor és annyit egyél amennyi neked kényelmes, amit megkívánsz, az ilyen embereket pedig száműzd az életedből örökre az emléküket is! Megérdemled a boldogságot és hogy törődj magaddal, úgy ahogy neked jó.
2023. máj. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van egy 14 éves lány, akinek van egy 18 éves gyökér exbarátja, aki így kínozta szegényt. Igen, és evészavarai lettek.
2023. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!