Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentális betegség lehet? Azon...

Mentális betegség lehet? Azon belül? Pszicho, nárcisztikus, borderline?

Figyelt kérdés
Összejöttem 5 éve egy sráccal! Első látásra szerelem. Tényleg szerelem. Mindent együtt csináltunk, összenőve, mindent megadtunk egymásnak. Tökéletes volt a szex, sőt hamar összeköltöztünk az együttélés is! Aztán jött egy pofon egy vita hevébe. (tudom akkor kellett volna lelépni) utána békülés megint nagy szerelem, kirándulások közös esték. Majd elmentem osztálytalálkozóra, és mikor jött értem már a kocsiban furcsa volt. Mogorva. Nem szólt. Hazaértünk, azthittem csak fáradt, lefeküdtünk pihenni, majd egyszer csak arra nyílt ki a szemem, hogy lerántotta rólam a takarót, és kirángatott az ágyból, hogy mi volt ANNO (nem most) köztem és xy között, mert hogy valamikor a srác (haverom volt) olyat írt nekem a facen h imadlak... Hiába mondtam h soha semmi, csak hajigálta a cuccaim, engem löldösött, rángatott összevissza hogy büdös k*rva, meg takarodjak a házából. Fel is öltöztem, elindultam, akkor utánam jött és visszafele rángatott hogy beszéljük meg. Vissza RÁNGATOTT a lakásba, majd pár perc után újra átkattanva kilöldösött hogy takarodjak onnan, akkor már el is estem, összevissza vertem a lábaim, a karom a fejem is megütöttem. Mikor elindultam utánam jött és csak löldösött hogy mivan b*azd meg ennyire szerettél??? Másnap 100ezer üzenet hogy mennyire szeret, hiányzok menjek vissza... Nem akartam... Azóta is zaklat, néha fenyeget, néha imád. Rendőrség nem csinál semmit mert látlelet nem készült (úgy kivoltam hogy eszembe sem jutott) csak szimplán idióta, vagy ez valaminszemélyiség zavar? Hogy lehet lekoptatni??? Hogy békén hagyjon...

2023. febr. 9. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez így mind együtt,idióta ez a viselkedés! Ne reagalj neki semmire!
2023. febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem szoktam. Már többször letiltottam, de mindig megtalál valahogy. Néha félek egyedül mászkálni. Félek új párkapcsolatot kezdeni... 28 éves vagyok csak. Ő 38.
2023. febr. 9. 17:00
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy időben ameddig együtt voltunk nem engedett sehova egyedül. Ha valaki rámnézett már én voltam a büdös k*rva... Félek tőle...
2023. febr. 9. 17:01
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szüleid? Akihez mehetnel segítséget kérni?
2023. febr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Sajna a magyar jog nem fog megvédeni. A zaklatott családjában, ismerettségi körében sem túl gyakori az olyan aki fel tud lépni az ilyenek ellen.


Persze vannak ilyen emberek... egy kis pénzért a csávó azt is megbánja hogy megszületett... nem hogy feléd nézzen.

2023. febr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van saját lakásom, külön városban élek a szüleimtől. Csak sokszor mikor sötétben pl lemegyek kutyát sétáltatni gyomorgörcsöm van. Vagy ha megszólal a csengő, alig merek beleszólni a telefonba ki lehet az... Sajnos többször bejelentést tettem a fenyegetés stb miatt de majdhogynem kinevettek... :(
2023. febr. 9. 17:55
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Ezért kell 50 ezret adni egy elbűvölően bájos figurának, a haverjával meglátogatják a zaklatódat és többet nem hallasz róla.

Szerintem ennyit megér...

2023. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
de hülyeség, hogy a prolik mindig mindenkit diagnosztizálni akarnak ilyen hülyeségekkel. nem mindenki egyforma, akármilyen nehéz is elhinni.
2023. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy ez nem nárcisztikus, csak egyszerűen egy féltéken yidióta f*sz...
2023. febr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bár már régebben írtad, de simán feljelentheted zaklatásért azok alapján, amit csinál.
2023. júl. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!