Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Màs is fèl öregedni?

Màs is fèl öregedni?

Figyelt kérdés
19 vagyok,de naponta többször eszembe jut hogy nem leszek fiatal örökre ès hogy leszek èn is 50 èves ès ez megijeszt..Nem maga a gondolat hogy leszek idős,hanem hogy ahogy idősödök ùgy a szüleim is,ès hogy egyszer majd meghalnak nem tudom feldolgozni..Tudom hogy ez az èlet rendje de fèlek a halàltòl,ùgy èrzem elfogadtam màr de naponta többször eszembe jut ès màr egy ideje elrontsa a napjaimat..Nem szeretnèm ìgy èlni,fèlelemben,esetleg egy valaki valamit tud tanàcsolni?

2023. máj. 25. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ami ellen nem tudsz tenni amiatt nincs értelme félni.
2023. máj. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En es voltam 10, 20 eves most 60 multam apam 86, anyam 77 elnek. Az eletet lehet hosszabbitani megfelelő eletmóddal.
2023. máj. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
B@szhatod az élemódodat ha holnap elüt a busz.
2023. máj. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En 18 eves koromban non-stop a halal miatt depresszioztam, a felfoghatatlan tenyt, hogy nem lenni, oda-vissza porgettem. Az oregedestol nem feltem, csak a hogyhogy nem lenni-tol. Mikor valoban elsz, benne vagy, amit csinalsz, kikapcsol.
2023. máj. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem tehetek ellene semmit,de viszont napi szinten eszembe jut,pròbàlom elnyomni ezeket a gondolatokat ès pozitìvakra cserèlni,de egyszerűen nem megy..Pedig csak a jelenre szeretnèk fòkuszàlni
2023. máj. 25. 11:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Az életet élni kell es nem stresszelni
2023. máj. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!