Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki érzett már kiégést?

Valaki érzett már kiégést?

Figyelt kérdés
mint a munkában is,egyik napról a másikra elment minden érdeklődésem,azt érzem semmitől sem tudnék sírni,de boldog lenni sem,a munkám monoton.Szeretem a páromat a barátaimat,de nem érzem hogy bármit kiváltana belőlem bármi, bárki,nemtudnám leírni,de kicsit tartok saját magamtól,mert sosem volt velem még ilyen,hogy semmi sem foglalkoztatott.

2023. máj. 26. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem pl az segített h kitűztem pár lehetetlen de mégis reális célt amit meg akarok valósítani az életben.


Egyik pl, h mérnök féle vagyok, és bár a munka tud monoton lenni, de célom h vmi igazán értelmeset alkossak egyszer, amit csak úgy tudok ha minnél több dolgot megértek és eljutok egy magasabb szintre, ill minnél többet tudok annál érdekesebb.

Ugyan így , művészkedek (3d grafikák gépen), és érzem mit és hogyan kell tennem, hogy vmi olyat hozzak létre, ami azoknak akik látják fontos üzenetet ad majd át. Ehhez szintén még onkepezni kell magam h meg tudjam valositani.

A harmadik h probalok polihisztorkodni, minnel tobb dolgot megerteni a vilagrol . Annyi minden tárgy es info korbevesz , netrol vegtelen tudas elerheto.

2023. máj. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!