Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris zavara volna olyan...

Bipoláris zavara volna olyan gyógynövény vagy vitamin ami enyhítene a tüneteken ?

Figyelt kérdés

2023. máj. 28. 01:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Milyen tüneteid vannak?
2023. máj. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Szia! A valeriána vagyis a macskagyôkèr könnyen elèrhetô ès igen hasznos gyógynövèny Biopoláris zavarra is kedvezô.
2023. máj. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Ez nagyon komoly betegseg, gyogyszer kell ra.
2023. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Itt csak gyogyszerfuggok vannak ebben a Topicban?


Aki nem javasolja a gyógyszert azt leszavazzák 0-ra, meg írjak folyamat, hogy gyogyszer anélkül nincs élet.


Komolyan kár ezekhez a kérdésekhez írni már.. részemről ennyi

2023. máj. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Igyal sok tejet, sok a kalcium benne, az segit rajta, ahogy hasonlo felszavazott gyogynevenyes valaszok vannak, olyan minosegut adok en is, a rendes helyett egy kis szarkazmussal.
2023. máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Magnézium nekem segített főleg mániás fázisban. én gyógyszereket szedek de délután egy citromfű teát megiszok vagy kamilla teát. Multivitamin, kiegyensúlyozott táplálkozás ajánlott és megfelelő mozgás. Depibe muszáj bicajoznom. Maniasba meg meditatív zenéket és néha plusz algopirint veszek be. De nekem jól eltaláltàk a gyógyszereket szerencsére.
2023. máj. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
6: Algopyrint?! Ez nekem új. Mire jó az ilyenkor?
2023. máj. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Fájdalomcsillapító mint az algopirin nekem picit lazít és nyugtat+almosít. De van külön a derékfájásra gyógyszerem attól alszok rendesen.
2023. máj. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%
Nincs. Bipoláris zavarra gyogyszer kell. Mint pl a lamotrigin vagy litium.
2023. máj. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

hat ugy latszik sem a homeopatias/gyogynovenyes/magneziumos/gyogyszeres kezeles nem megoldas, akkor nemtom mit keresnek kb. mind manikus allapotban a zart osztalyon legtobbszor ha nem a nyilton pszich. osztalyon egy-ket antipszichotikummal? hmmm...


Tudod mit? Inkabb egyel kolbaszt uborkaval, lehet erre majd mennek a zoldek es meg is javulsz! Igazi gyakori valasz minosegek ezek mind sokat nevetek

2023. máj. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!