Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdenek gondok lenni, csúszom...

Kezdenek gondok lenni, csúszom lefele egy spirálban, és nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőmet kérem, hogy legyen normális, megértő, de totál szenvtelenül cseszeget, és én érzem kezdek elveszni. Tegnap este valami eltört bennem, földön fekve bőgtem két órán keresztül, ott is aludtam el, és fel sem keltem délig. Most sem érzem jól magam, úgy érzem kezd széthullani minden körülöttem. Mi ez? Általában hamar helyre tudom pofozni magam, de most nagyon nem megy.
2023. máj. 28. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
éld az életed, valósítsd meg az álmaid.
2023. máj. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogyan alakult ki ez a helyzet? Ennek tudta nélkül, csak annyit tudok mondani, h drasztikusan változtass. Nekem a futás segített és az akkori párommal szakítottam. Ő sem támogatott engem, nem vette komolyan,h nem voltam jól. Plusz munkát is váltottam ... Ne ragadj be, mert az egyenlő a halállal.... Lelkileg biztosan. Nyugodtan írj privátot, ha akarsz.
2023. máj. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!