Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lesz, ha nem sikerül...

Mi lesz, ha nem sikerül aludnom továbbra sem?

Figyelt kérdés
Egész éjjel nem aludtam. Tegnap kb 3 órát, azelőtt 2 órát sikerült...Szóval harmadik napja szenvedek ezzel. Napközben próbáltam lefárasztani magamat,de hiába. Ijesztő, hogy ahhoz képest nem is érzem magam álmosnak annyira, viszont ebbe bele fogok őrülni, sajnos nagyon szorongok és rágörcsölök, ezért sem sikerül szerintem..Mi lesz így? Félek hogy az altató sem segít...

2023. máj. 29. 06:41
 1/8 Koltudala válasza:
66%
Citromfű tea, fehér zaj, legzőgyakorlat
2023. máj. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

Miért pont a harmadik napja?

Előtte nem volt ilyen problémád?

2023. máj. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%

Az ébrenlét világrekordja 11 nap. Az én személyes rekordom 7 nap. Nem őrültünk meg.

Kismillió trükk, és technika van a neten ami segíti az alvást.

Korán készülődj lefeküdni, könnyű vacsora, telefon kikapcs. Nézz valami természetfilmet, vagy hallgass relax zenét a félelem helyett. Megihatsz egy konyakot és 1-2 sört is.

Ha ezek után sem sikerül, akkor irány az orvos.

2023. máj. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Három napja tart ez az egész, hogy nem tudok aludni normálisan. Hajnali ötkor sikerült elaludni 2-3 órára az elmúlt két napban, de ma volt az, hogy egy órát sem aludtam.
2023. máj. 29. 08:51
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Az lesz, hogy totálisan kimerülsz. velem megtörtént.
2023. máj. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Sosem voltam jó alvó...még mindig élek.
2023. máj. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma sikerült kb 3 körül elalundom mostanáig, haladás😅 én már ennek is örülök... remélem helyre áll most már az alvásom
2023. máj. 30. 06:10
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
Évtizedekig két és fél órát aludtam. Én hülye, még örültem is, hogy amíg más az élete egyharmadát átalussza, nekem sokkal több mindenre jut időm és energiám. Nem tudtam, hogy ez a magas kortizolszinttől van, és hogy erre rá fog menni az egészségem. De az hagyján, hogy én nem tudtam, de a dokik se tudták. Nekem kellett utánajárnom, és végül az amerikai Terry Vahlsh belgyógyász (akit bár az SM már tolószékbe kényszerített, rendbe tette magát) tanulmányai alapján +60 évesen kimásznom belőle.
2023. máj. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!