Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek a munkatársaimtól...

Fárasztó96 kérdése:

Kezdek a munkatársaimtól kikészülni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az elején mikor idekerültem, még csak ritkán (két hetente) volt egy egy beszólás. Kb 3 hónapja minden napra van valami. Duracel nyuszim haldoklik, pszichológus az online rendeléssel nem játszik. Mit tegyek? Keresem az új munkahelyet, de nem tudom, mi legyen. Felmondhatok anélkül, hogy gáz legyen?

2023. máj. 31. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ők is fárasztóak? ;) Van valami tudható alapja a beszólogatásnak, vagy csak öncélú gonoszkodás a részükről? Szerinted mi miatt válhattál céltáblává? Miért lenne gáz a felmondás? Kinek a megítélésében gáz?
2023. máj. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 szerintem attól tartottak, hogy kitúrom őket, mert minden alkalommal a fejemhez vágták, hogy ök "nem mennek el innen, mert mást nem birnak". Ha olyan 5percük volt, akkor kezdtek el üvöltözni, mikor tele volt a környék (buszmegálló van a közelben), hogy mindenki hallja, pedig aztán ha húzni kellett a munkát, előbb odaálltam mint ők ketten. Végül felmondtam, mert a fönök sem tartott vissza (úgy kezdte, hogy "már megint nálatok van vita?"). Mindegy, megoldódott a probléma, azért köszi a választ.
2023. jún. 1. 03:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!