Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A depankinnél 2 hét alatt már...

A depankinnél 2 hét alatt már látható, hogy jó lesz e vagy nem?

Figyelt kérdés
E hete szedem. A hangulatom nem jó, verni és késelni akarom magam, be akarom szedni a pszichiátriai gyógyszereim, ha edzek 4 perc laza edzés után a földön fetrengem, hogy nem bírom tovább és szétmegy a fejem, nem alszok, nem akarok enni mert (bár olyan gebe vagyok, hogy kidagadnak az ereim) undorítóan dagadtnak érzem magam...
2023. máj. 31. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, a gyógyszer alkalmazási leiratában is benne van, hogy az észlelt tünetek esetén haladéktalanul keresse fel kezelőorvosát. Legjobb lenne, ha ismét orvoshoz fordulnál, esetleg néhány napra kórházban lennél.

Éhezve nyilván nem nem tudsz edzeni, az egész anyagcsere és vérkeringés felborul.

Ha semmiképp nem akarsz orvosi ellátást, akkor a legfontosabb, hogy kezdj el naponta háromszor normális mennyiségben étkezni, és elegendő (1,5-2 liter) folyadékot fogyasztani. A testet táplálni kell, különben nem tartja meg a lelket. De inkább fordulj orvoshoz, KÉRLEK!

2023. máj. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Holnap lesz a pszichiáterem. Elmegyek és beszélek vele. Ez már az ötödik gyógyszer amit próbál, de lehet ez se lesz jó.
2023. máj. 31. 15:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Elmentem a pszichiáterhez. Ez teljesen normális, legyek türelmes és nem kell állandóan menni. Akkor néha egy kis alkohol vagy pár szem plusz gyógyszer belefér a türelmi időszakba és amikor az egyik pszichiátriai gyógyszer olyan rohamot okozott, hogy barátomék 3-szor hívták a mentőt, hogy itt fogok meghalni és mikor érnek már ide, azt mondták, hogy ez enyhe reakció. 2 óra alatt se értek ki. Amikor a másik gyógyszertől nyugalmi állapotban a pulzusom 60 és 140 közt ugrált majd órákra stabilizálódott 130-on úgy hogy már éreztem, hogy fárad a szívizmom, azt mondták, hogy ez enyhe reakció, ezzel nem kell zaklatni a mentőket. Lehet én aggódom tul a saját egészségemet.
2023. jún. 1. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!