Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki általános szorongástól...

Aki általános szorongástól szenved, arról ez tényleg rögtön lerí? Úgy értem, anélkül, hogy bármit is mondana vagy cselekedne, pusztán az arcáról/általános megjelenéséről.

Figyelt kérdés

2019. júl. 7. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A saját példámat tudom eléd állítani. Generalizált szorongásban szenvedek, ha rám néznek, még nem derül ki. De ha néhány mondatot beszélek olyan emberrel, akit ellenszenvesnek találok, szerintem az illető számára kiderül, hogy erősen szorongok.
2019. júl. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Én 60 ember főnöke vagyok. Előadásokat is szoktam tartani. Fogalmuk sincs. Titkolom is. Van akin látszik de nekem a kommunikációmmal nincs gond így rajtam nem.
2019. júl. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rajtam nem látszik, ezt már nagyon sokszor kaptam visszajelzéskènt. El szoktak csodálkozni, mikor elmondom.
2019. júl. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig azt mondják milyen nyugodt vagyok meg semmi sincs az arcomon pedig legbelül ordítok:D
2019. júl. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor úgy tűnik csak velem van így. Egy ismerősöm szerint látszik az általános tekintetemen. Más (idegen) meg olyan kijelenést tett, hogy tisztára pszichopata képem van.
2019. júl. 8. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!