Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mas is túl soknak gondolja a...

Mas is túl soknak gondolja a két hét lemondási időt egy terápiában egy pszichoterapeutánál?

Figyelt kérdés

2023. jún. 2. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Mármint hogy két héten belüli lemondás esetén kikell fizetned a terápia összegét?
2023. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ezt.
2023. jún. 2. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem ez nem sok.

Mert minden ember kb 2 hétre előre tervezi a életet. Ha te lemondod, akkor lehet hogy utána nem talál arra az időpontra pácienst, ergo pénzkiesés neki.

2023. jún. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Abszurd. Eddig 5 terapeutához volt szerencsém, mindnél 24 óra volt. Magán egészségügyben is ennyi, pl. a BHC, Tritonlife. 2 hétnél már gyanakodnék, hogy valami nem kerek az illető fejében. Nem gondolom, hogy 15-30.000 forintos órabéreknél ennyire szarrágó legyen valaki, hogy mindenképp be kell töltenie az adott időpontot, de ha igen, akkor én már állnék is tovább. A megfelelő terapeutát van hogy hosszú idő megtalálni, nem véletlenül járok én is az ötödiknél már!

#3 Gratula, ha a mai világban te be tudod táblázni az életed 2 hétre előre, de ne hidd, hogy ezt “mindenki” így teszi.

2023. jún. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Az en pszichologusomnal peldaul semmilyen lemondasi ido nincs. Mindketten allati elfoglaltak vagyunk es nehezen tervezheto eletet elunk. Gyakran elofordul,hogy akar en akar O valtoztatunk meg az utolso pillanatban is.
2023. jún. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ignis Subdialis ***** válasza:
67%
#4 Az. Gyorsan végigkérdeztem pár érintettet, mindenki lehidalt a 2 héttől. Meg akkor ne gondold, hogy ez csak a zsozsóra utazik, ha ilyen agyroggyant feltételeket szab! De azt az igazán szomorú látni, hogy van, aki szerint ez normális és önként hajtja fejét a bárd alá (lepontozók, kommentelők).
2023. jún. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez is egy kretén. Hagyd ott. Úgyis csak pénzkidobás és a fél életedet fel akarják dolgoztatni. Borzalmas amit csinálnak
febr. 20. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!