Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet mesterségesen...

Hogy lehet mesterségesen előidézni a hipomániát?

Figyelt kérdés

Állítólag veszélyes. Én hipomániás állapotban úgy érzem magam, mint egy normális ember bármelyik napján.


Boldog vagyok, nyugodt, szép, szexuálisan vonzó, magabiztos és pozitívan látom a világot.


A "normál" állapotban depresziós vagyok félek mindentől és ideges vagyok szinte állandóan. Tudom, hogy undorító vagyok, még ránéznem se szabad senkire mert anyira gáz vagyok és ha rámszólnak bármiért 6 órán át is azon rugózok, hogy milyen roszul esett. "Normál" állapotban azon agyalok, hogy hogy kéne vagdosni magam. Verni azt szoktam néha magam, olyankor zöld foltok maradnak rajtam árulkodó jelnek. Volt, hogy vetem be pszichiátriai gyógyszert amit nem lett volna szabad, hogy jobban érezzem magam, el akarom kezdeni az alkoholizálást a gyógyszerek mellett is, mert más kiút nincs a depreszióból. Gyerekkoromban a nevelőapám egy törölközővel folytogatott és most ugyanerre vágyok. Nem fog senki folytogatni, úgyhogy magamat kell. Gyerekként amikor éreztem, hogy kehet, hogy meghalok megkönyebbültem és megnyugodtam. Most is nyugalomra van szükségem.


Hipomániás állapotban szép az élet és nyoma sincs a depresziónak.



2023. jún. 2. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez inkább skizofrenia
2023. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Igyál sok kávét és energiaitalt
2023. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Pszichiáterhez menj el, a lelki sebeket meg lehet gyógyítani.
2023. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Napi 8-10 kávé mellett is ugyan olyan roszul érzem magam. Pszichiáter kezel, de nem érzem hatékonynak. 2 hete szedek egy gyógyszert ami olyan, hogy edig nem volt súlyos mellékhatása, mint a korábbiaknak, de 2 hónapot kell várni mire hat, ha ez hat. Adig meg nem bírom ki.
2023. jún. 2. 21:21
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Mit szedsz?
2023. jún. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
300-as depankin és frontin. Korábban volt pár más is. Egy 10 mg paroxat előhozza, de azt csak 1 napig szedhetem mert 2 nap után már kiakad a szívem és egy hétig nem alszok.
2023. jún. 3. 02:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!