Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez teljesen normális?

Ez teljesen normális?

Figyelt kérdés
Sok mindenen mentem keresztül és egyre jobban úgy érzem hogy hidegvérű pszichopata leszek. Fura érzés mert régebben fight or flight szindrómátol kezdve minden hülyeségem volt és sok embernek hallgattam meg a problémáit, én is beszámoltam róluk embereknek és érzelmekkel teli gyerek voltam de ahogy nőttem egyre jobban kezdtem megutalni az egész világot. Egyszerűen kezdem megérteni a hidegvérű gyilkosokat is, mindenki csak azt látja hogy megölnek valakit és rossz emberek de azt senki hogy min mentek keresztül pl. Én ismerek valakit aki havi 180ezerbol tartja el a 6 fős családját vele el az anyja és sose tud felrerakni de boldogan éltek aztán a család apja aki csinálta a pénzt egyik nap mosolyogva ment haza mert tudott venni valami ajándékot a gyerekeinek és 3 ember összeverte és ellopták a pénzét az ajándékokat és még gondolom sok mást én is csak hallottam a történetet és nem tudok belegondolni hogy mi ment végig a férfi fejében. Iskolában néhány figyelemhiányos idióta rajtam keresztül hívta fel magára a lányok figyelmét és minden egyre rosszabb lett egyre több hülyeségen mentem keresztül és már nem érzek olyan érzelmeket amiket gyerekként éreztem mint a szerelem, a boldogság a siker semmi... Olyan igazságtalan hogy a jó szívű emberek sose nyernek és akárhányszor látok valakit akinek rossz szándéka van legszívesebben fejbelőném.

2023. jún. 2. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
???
2023. jún. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Te hülye vagy
2023. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmazz érthetően. Ez katyvasz.
2023. jún. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!