Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jól kezelem ezt a helyzetet...

Jól kezelem ezt a helyzetet vagy sem?

Figyelt kérdés
Van a munkahelyemen egy illető (más munkakörben) aki nagyon kedves, szimpatikus számomra . Úgy érzem Ő is nyit felém, mert pl szól amikor dolgozni megy, és az általam megadott helyre jön a munkahelyen belül, hogy beszélgessünk. Eddig mindig nagyon megbízható volt. Amikor nyaralni voltam múlt héten, felhívott ott is, hogy mi újság, nem zárkózik el a kommunikációtól, mindig felhívott a megbeszélt időben. Amikor két-három napig nem jelentkeztem, akkor rám írt hogy minden rendben van e. Én attól félek hogy mivel skizofrén vagyok, hogy túl fogom tolni érzelmileg ezt a dolgot. Pedig nekem örömet okoz ez a barátság és jól érzem magam benne. Csak egy ismerősöm szólt, hogy azt ne kérdezzem meg tőle naponta hogy van. Szóval nem tudom. Jól kezelem a helyzetet?
2023. jún. 3. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Eddig jòl kezeled!
2023. jún. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!