Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hibas vagyok hogy igy kezelem...

Hibas vagyok hogy igy kezelem a helyzetet?

Figyelt kérdés

Van egy ferfi kollegam, aki eleg egyertelmuen a tudtomra adta hogy szivesen randizna velem.

Nem jon be, mint pasi..de nagyon kedves, szorakoztato es jo beszelgetopartner.


Mivel nem szeretnem altatni igy finoman a tudtara adtam hogy nem randiznek vele de joban maradhatunk.

Tegnap pl. Este a varosban setaltunk es csak beszelgettunk.

Leszogeztem hogy nem randi es ne vegye anbak mert kesobb sem szeretnek ilyesfelet.

Magyaran finoman baratzonaba tettem


Azt mondta semmibaj.

Neki igy megfelel.


Elfogadja a baratsagomat vagy ne teremtsek tobb ilyesfele helyzetet es vegleg hagyjam?


2018. ápr. 5. 11:13
 1/6 A kérdező kommentje:

Nagyon jolelku ferfi, de sem most sem kesobb nem tudnek ra ferfikent tekinteni.

Kedvelem de egyebet nem erzek iranta, meg fizikai vonzalmat sem.

Plusz nekem nem is az ilyesfajta ferfiak az eseteim, tehat minden teren kizarva.


De nem szeretnem megbantani es hitegetni, nehogy azt higgye hogy kesobb "majd tobb lesz".


Hogyan kezeljem?

2018. ápr. 5. 11:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem randiznék vele, mert akármennyire is leszögezed, hogy nem az, annak fogja tekinteni, ö is, meg mások is.
2018. ápr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

En ugy gondolom, egy talalka akkor nevezheto randinak, ha a Nö annak mindja s ha az kisse meghitt is.


En egy sima haveri talalkanak vettem.



Ami nem tetszett hogy tegnap kertem hogy ezt a munkahelyen ne emlitse mert nem akarok rosszindulatu pletykat.

Mire nekem szegezte hogy szegyellem ot es nem erdekli masok pletykaja.


Szoval ez igy valoban nem lesz jo :(.


Mit tegyek ha elmondja a kollegaknak (akik ferfiak) hogy talalkoztunk s elindul a hamis pletyka hogy le is fekudtunk stb????

2018. ápr. 5. 11:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Az emberek össze szoktak jönni olyannal is, aki nem az esetük.

Szóval nem tudhatod.

2018. ápr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kerüld az ilyen helyzetet és nem lesz miért aggódnod...ne találkozgass vele kettesben még haveri szinten sem...hidd el még mindig reménykedik, hogy ha nem most a jövőben még lehet vmi köztetek...
2018. ápr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

2#persze van ilyen.

De azok koze a nok moze tartozom, akik vagy szerelmesek azonnal es megvan a tüz vagy semmi es utana halott ugy.


Utolso.

Koszi.

Mostantol nem fogok vele kettesben maradni.

Nem akarom megbantani de sajnos ez van

2018. ápr. 5. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!