Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tegyem jóvá?

Hogyan tegyem jóvá?

Figyelt kérdés

Sok butaság csinaltm amikkel bántottam másokat. Ma már nem tenném meg. Mintha nem is en lettem volna ( nem skizo vagyok, csak teljesen mas a mentalitasom most. Ezek már nem férnenek bele a mostani ertekrendembe)

Mit tegyek hogy ne emésszem magam ezeken?

Egy emberrel próbáltam beszelni hogy ne haragudjon de nem all szoba velem sajnis


2023. jún. 4. 01:08
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Megírod levélben és megpróbálod átadni.

Ha nem veszik át, akkor nem veszik át, a leírás segíthet.

A többi embert is próbáld megkeresni.

2023. jún. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Magamból kiindulva, nekem jól esne ha a régi piszkálóim bocsánatot kérnének a múlt miatt és leírnák hogy megváltoztak. Viszont első sorban az a lényeg hogy neked könnyebb legyen, és ezen is segítene valószínűleg az amit az 1-es is írt
2023. jún. 4. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

Mondjuk engem nem érdekel, hogyha xy odajön és bocsánatot kér.


Most attól jobb lesz? Hát nem, és minimálisan sem izgat az Ő lelki világa, meg hogy most már teperne.


A fél életem úgy telt, hogy bántottak a suliban, mert nem voltam nagymenő, egyszer majdnem megvertek (lány vagyok), stb.


Szerinted érdekelt, amikor 5 évvel később az egykori pcs elnézést kért? Hát nem. Elküldtem a jó édes anyukájába és ennyi.

Egy odamondott "ne haragudj" nem tesz jóvá többévnyi lelki terrort.

2023. jún. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem ilyen jellegű a dolog. Nem szándékosan bántottam. Amugy nagyon rossz ember az illető ettol függetlenül buntudatom van hogy ártottam neki
2023. jún. 4. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!