Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontinrol valo leszokas...

Frontinrol valo leszokas hogyan? Napi adagom 0,5 mg max 0.75mg.Reggel 0.25 este meg 0.25 rosszabb esetben ha azonnal aludni szeretnek akkor 0.5mg. De leszeretnem tenni kinek hogyan ment? Regota szedem evek ota Gen.szorongas,szocfobia.depressziomVan.?

Figyelt kérdés
Szedek antidepit is de azt majd szerintem emelni kell mert napi szinten megakarok halni. Viszont neztem hogy milyen etelek csokkentik a kortizol szintet meg milyen vitaminok segitenek az ilyen betegseg3kben lr kell szokni a dohanyzasrol koffeinrol ami mrg plusz szenvedesem lesz na mindegy de ezt a hulye frontint elkene hagyni szet fogja cseszni az agyam

2023. jún. 4. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak nagyon lassan csökkentgetve szabad, és érdemes elhagyni. Egyénenként változó, de 3-12 hónap alatt lehet eljutni a nullára. Nem viccelek, sokan körömreszelővel reszelgetik a tabletta sarkát. A koffeint érdemes egyből elhagyni, mert nyugtató elvonás közben az összes megvonási tünetet fokozza.

Nagyon jó tájékoztató/segítő írások vannak a neten, keresd Hetaher Ashton írásait.

2023. jún. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

[link]

Nem hiszem, hogy sokat segít, de hátha

2023. jún. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy magas a kortizolszinted. Minden hajnalban meg akartam dögleni a szorongástól, megnézettem, teljesen normális. A Frontint most tettem le, nem jó az antidepid ha nem csökkenti a szorongást.
2023. jún. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 10-14 naponta csökkentettem 1/4 el és teljesen elviselhető volt.
2023. jún. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es,


bár nem nekem szólt, de köszi


Sikerült meggyőzni magam, hogy továbbra is gyógyszer nélkül tegyem helyre magam.

2023. jún. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!