Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mit jelent, vitaminhiány,...

Ez mit jelent, vitaminhiány, kiégés, vagy rosszabb?

Figyelt kérdés

Általában úgy érzem semmihez nincs erőm, de nem feltétlen fizikálisan, inkább mentálisan, totális kedvetlenség, arrogancia, szinte pár napra se tudok előre gondolkodni.


És mellé haszontalanság érzet, elvégzek kisebb-nagyobb otthoni ház körüli munkát se vigasztal az eredmény ha sikerül valami, régen feldobott.


Olyan gondolataim is szoktak lenni, hogy ha én most egy erdőben a fák alatt a fűben vagy az avaron elnyúlnék és aludnék (ELaludnék) lenne a legjobb, legalább "pihennék".


Nem pörgős az életem, nincs napi száz teendőm, a kiégés-szerű tünetek nem emiatt jelentkeztek, mégse látok kiutat és hogy engem már bármi is le tudna hosszú távon kötni.


2023. jún. 2. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
ez depresszió nem kiégés
2023. jún. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fertőzés is lehet, vagy neurosérült állapot. A központi idegrendszered nem sérült valami gyógyszertől vagy szteroidtól? De lehet motiváció hiánya is.
2023. jún. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi fertőzés meg neurosérülés, kutyaközönséges depresszió! Vagy pszichiáterhez menj (egyszerű kémiai kezelés) vagy pszichológushoz, ha van rá pénzed (tartósabb hatású mélyebb oki kezelés).
2023. jún. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!