Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak hogy a szomszéd...

Mit csináljak hogy a szomszéd befejezze a közekedést?

Figyelt kérdés
Körfolyosós házban lakunk, és nyitva volt az ablak éjjel. Én álmomban hangosan szoktam kiabálni. Ezt a szomszéd állandóan szóvá teszi, hogy zengett az egész ház. Két kérdésem van, súlyos pszichiátriai beteg vagyok, gyógyszereken élek, nem szándékos. A másik meg az hogy amikor a cigányok ordibálnak napközben, vagy este, azokra miért nem mer rászólni a szomszéd? Most tényleg aludjak emiatt nyáron csukott ablaknál? Orvosom nem tud ezzel mit kezdeni
2023. jún. 5. 12:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
😂😂😂😂😂
2023. jún. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Igen, kérlek, aludj csukott ablaknál, mert ki a franc kíváncsi arra, hogy felóbégatod? Tudsz a problémádról, hát tegyél ellene.
2023. jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Ha a pszichiátrián kezelnek, akkor mondjuk úgy kellene beállítani a gyógyszereidet, hogy használjanak is. Az ablakot meg csukd be! Nem magyarázhatod a betegségeddel, hogy nem hagysz másokat aludni.
2023. jún. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Megmondta az orvosom nem állít a gyógyszeremen mert több lenne a kár mint a haszon
2023. jún. 5. 12:56
 5/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat, senki sem segített ebben akárkihez fordultam. Viszont ezért nem érhet engem hátrány. A büdös cigányokba kéne belekötni, avagy nekik szabad?
2023. jún. 5. 12:58
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
Hogy a szomszédod miért nem szól rá a hangoskodó cigányokra, azt ne keverd ide, mert az a szomszédod dolga. Neked a Te és a szomszédod között fennálló konfliktusra kellene megoldást találnod, vagyis hogy ne zavard őt az éjszakai kiáltozásoddal. Esetleg megoldást jelenthetne, hogy légkondit, vagy esetleg ventillátort szereltetnél föl a hálószobádban, hogy becsukott ablak mögött is kényelmesen tudj aludni; így a szomszédod éjszakai nyugalmát se zavarnád.
2023. jún. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de nekem súlyos pszichés betegségem van ezen kivűl mindig halott szeretteimmál álmodok akik bántani akarnak álmomban
2023. jún. 5. 13:00
 8/17 anonim ***** válasza:
35%
#7: Értem értem és sajnálom, de be kell látnod, hogy erre a konfliktushelyzetre neked kell megoldást találnod, mert Te idézed elő az éjszakai kiáltozásoddal.
2023. jún. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%

"Bocsánat, de nekem súlyos pszichés betegségem van..."


Kit érdekel az hogy elmebeteg vagy? Az nem jogosít fel arra hogy másokat ne hagyj aludni, ugyanúgy vonatkoznak rád a szabályok mint másra.

2023. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%
Hát énrám biztosan súlyos hasmenés törne éppen amikor az ablakod előtt megyek el és az orvosom sem tudná megállítani, hogy ne pont oda rottyantsak. Hát aztán ez betegség, takarítani nem az én gondom ugye?
2023. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!