Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hatásos füldugónak a viaszost...

Hatásos füldugónak a viaszost szokták ajánlani. HOGYAN kell SZAKSZERŰEN behelyezni, hogy az (állítólag hatásosan működő dugó) a szomszéd szobából áthallatszó beszédhangokat valóban ki is szűrje? Ha van jobb, MINDENKÉPPEN ajánljatok beszédet-tompítót!

Figyelt kérdés

Hiába voltam/vagyok itt egyes-egyedül, szeretnék a helyiségben végre - ismét - TÉNYLEGESEN kizárólag csak magam lenni!


Nagyon kellene a segítségetek! Akármilyen működő ötletet örömmel fogadok! Mert a széktologatás, porszívózás, stb. még hagyján, nincs (olyan marha nagy...) gond ezekkel, de el nem tudjátok képzelni mennyire szörnyű már ezt a zavaró, egyre gyakoribb beszédet viselni. :(


És ha a hegy nem megy Mohamedhez, akkor kénytelen Mohamednek mennie a hegyhez. Ezért szeretnék szakszerű (eddigi "csináld magad" módszerrel behelyezett HELYETT jobb/hatásosabb beszédzaj kiszűrést eredményező) fülbe helyezési javaslatokat olvasni tőletek a viaszos füldugóknál. Vagy más ötleteket is szívesen fogadnék, ha tudtok jobbakat. Hálásan megköszönném!


Mert mintha sem a szivacsos narancssárgát, sem a viaszost nem tudnám ÚGY, azaz megfelelő módon behelyezni, hogy az valóban (akár csak kicsit is!) csökkentse a szomszéd szobából beszűrődő nagyon zavaró beszédzajt.


Vagy nem jókat használtam eddig, vagy - ahogy írtam - rosszul helyezem ezeket folyvást a fülembe.



#beszéd #füldugó #csend #viasz #zajártalom #Csend Iránti Elvárás
2023. máj. 19. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Probáld ki a Bilsom vattát vagy a zajszürös fülest!
2023. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg van a technikája hogy kell felhelyezni, ezt érezned kell, amikor jó helyre megy. Egyszerűen bedugni, tuszkolni szart sem ér. Próbálgasd. Amúgy 6 évig használtam, bal fülemre nem hallok.....már 2-szer annyi ideig tartana 1 doboz 🤣🤣
2023. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

LOOP keress rá.


Minden pénzt megért

2023. máj. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A narancssárgának trükkje van.


Érdemes akár behelyezni hűtőbe, főleg így nyáron mondjuk 10 percre mielőtt kell, mert akkor egy kicsit megkeményedik (legalábbis az enyém ilyen) és akkor könnyebb felhelyezni. Utána vedd ki és sodord vékony pálcává azt a végét, ami a füledbe megy és rögtön dugd a füledbe. Utána fogd a végét az ujjaddal, hogy ne jöjjön ki és várd, amíg lassan felfújja magát megint. Ahogy beleidomul a füledbe el fogja zárni a hangokat.

A "pálca" olyan érzés kell, hogy legyen amikor először bedugod, mintha egy fülpálcikát dugtál volna be. Ha nem olyan, mondjuk csak kívülről érzed, akkor nem jól dugtad be és kezd újra és próbáld vékonyabbra sodorni illetve gyorsabban betenni.

2023. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!