Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológusnál hogy illik ez?

Pszichológusnál hogy illik ez?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülye kérdés, de tényleg nem tudom hogy illik. Szóval elkezdtem járni pszichológushoz. Mikor megérkezek megkérdezi hogy vagyok. Ez nem egy udvariassági kérdés, tehát nekem nem kell ugyanúgy megkérdeznem tőle, hisz tőlem azért kérdezi, mert "beteg" vagyok, ugye?
2023. jún. 6. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ezt te döntheted el. Egy pszichológus ideális esetben rendelkezik annyi intelligenciával hogy tudja kezelni a válaszodat erre a kérdésre, legyen bármi is az.


Egyébként én amikor jártam ezt nem egy udvariassági gesztusnak vettem, hanem őszintén válaszoltam.

2023. jún. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

:) persze, ne kérdezd meg.


Ne is udvariaskodj, hogy altalanossagban mondod h köszönöm jól. Arra kíváncsi h az előző alkalom óta milyen lelki nehézségek vagy örömök voltak jelen az életedbe.

Pl volt egy vizsgád emiatt idegeskedtél, nem aludtál, vagy egy vitád, ami felboritotta a lelki egyensúlyod, vagy a múltkori alkalom után volt egy megnyugvásod, tudtál pihenni, szabadság alatt feltöltődtél stb


Ilyesmire kíváncsi

2023. jún. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem kell visszakérdezni, ott rólad van szó.
2023. jún. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nem kell szerintem se visszakérdezni. Meg lehet őszintén is válaszolni. Nekem ilyen furán felszabadító élmény. :)
2023. jún. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem udvariasságból kérdezi, hanem szakmából, de nem vagy beteg! Idézőjelben sem! Kliens vagy.
2023. jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Sztem ezzel oldják a hangulatot, az enyém is mindig ezzel kezdte
2023. jún. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2023. jún. 10. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!