Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek az ellen, hogy ne...

Mit tegyek az ellen, hogy ne érezzek így?

Figyelt kérdés

Probálom érthetően megfogalmazni.

21 éves lány vagyok. Most jelen állapot szerint nem vagyok boldog, nagyon is ezt érzem.

Több dolog is frusztrál jelenleg. Lehet most éppen egy gödörben vagyok, nem tudom, hogy kellene kijönnöm, nem tudom hogy akarok e.

Ns roviden felsorolnám hogy is áll a dolog

Ugy érzem egyik napnak sincs értelme. Felkelek eszek, iszok, fürdök lefekszem aludni, és ez csak így megy tovább és tovább. Semmihez nincs kedvem. Akkor kicsit nyomaszt az a dolog is hogy háboru van es még mennyi minden folyik a világban. Magányos is vagyok. Nem volt még kapcsolotam, volt aki már tetszett. Most is 2 hete voltam egy főzős délutánon (sport), ott volt egy srac, tokre azt ereztem hogy kolcsonos amit erzek, szemeztunk nevettunk egymáson stb. Masnap bejeloltem a neten, visszajelolt es azota semmi. Valszeg rosszzl gondoltam, hogy lehet valami. Itt imadkozom hogy irjon rám? Azt hiszem ez nem egy normális dolog.

Roviden ennyi. Szivesen beszelgetnek privatban is olxannal, aki tenyleg segiteni probál. Legyszi csak az irjon , aki tud segiteni, vagy legalabb szeretne.


2023. jún. 7. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Néha van úgy, hogy előbb jön a tevékenység és csak utána a kedv hozzá. Én azt ajánlom, hogy ásd bele magad valami hobbiba hátha megjön hozzá a kedved. Olvasás, társasjátékozás, túrázás, igazából bármi lehet.


A fiúval kapcsolatban pedig annyi, hogy inkább írj rá te és utasítson el, minthogy idegőrlően gubbasztva várd a nem létező kezdeményezését. Még az is megtörténhet, hogy ő is legalább olyan reménykedős fajta, mint te és csak bizakodva várja, hogy ráírj.

2023. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!