Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erős étvágytalanság ellen mit...

Erős étvágytalanság ellen mit lehet tenni ??

Figyelt kérdés

A probléma ott kezdődik,hogy nincs étvágyam.

Hetek óta nem tudok normálisan enni egy igazán jó ízűt, legyen az tulajdonképpen akkár mennyire is jó ennivaló!

Annyira vészes a helyzet hogy ha 1,1-5napot nem eszek akkor sem érzem hogy éhes lennék. Csak gyengének érzem magam.

Nagyon sovány vagyok is 175cm magas 63kiló.

Arra gondoltam esetleg iratnék magamnak tápszet is ?Mivel ebben sok a kalória.


2023. jún. 4. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
orvoshoz kéne menni
2023. jún. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is étvágytalan és sovány vagyok, de éhséget érzek. Azért nem ártana valami kivizsgálás, mert a tápszer nem megoldás. Amúgy egy Nutridrink csak 300 kalória, és nem lehet folyékony kaján élni.
2023. jún. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Legvégső esetben patikában kapható Nutridrink, hogy legyen benned legalább valami és ne legyél rosszul attól, hogy nem viszel be kcalt.


Pszichés eredetű simán lehet amúgy az, hogy étvágytalan vagy. Szorongáskor beszűkül a gyomor, megfeszülnek az izmok.


Van akire meg úgy hat, hogy állandóan kajál, egyik véglet sem jó.

2023. jún. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!