Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkossági kísérlet után...

Öngyilkossági kísérlet után mi történik?

Figyelt kérdés
Ha pl. valaki gyógyszereket vesz be és túléli. Meddig tartják bent kórházban? Ha jár az illető pszichiáterhez akkor őt értesítik erről? Ezután már nem írnak neki gyógyszert nehogy megint túladagolja magát?

2023. jún. 11. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

miért nem tudod használni azt a cseszett keresőt?

minden megvan kérdezve már de te kiírsz egy +1. kérdést

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

2023. jún. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindegy akkor töröljék a szar kérdésemet ha zavar valakit, mindegy már úgyis
2023. jún. 11. 18:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam ilyenről. Eleszőr nem veszik el, de ha rendszeresen előfordul, akkor elveszik és csak olyat adnak amit ha túladagolsz se lesz olyan nagy baj. Mindig addig tartanak bent, amíg szükségesnek tartják. Egy ismerősöm begyógyszerezte magát és 1 napig volt bent miután kimosták a gyomrát. A következő alkalommal már 2-3 hétig. A harmadik túladagolása után elveték a gyógyszert és csak frontint kapott.
2023. jún. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömet 1 hétig tartották a zárton majd hazaengedték. Az engem is érdekel,hogy a pszichológust/pszichiátert értesítik-e
2023. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Amit a fentiek leírtak + megy az élet tovább :)
2023. jún. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ, milyen típusú gyógyszerből mennyit vesz be az illető. Többnyire elég a gyomormosás, aztán szükség esetén pár napi megfigyelés illetve pihenés. Olyaról is hallottam, hogy valaki hetekig volt bent, az életéért küzdöttek, és végül maradandó szövődménye lett a gyógyszermérgezésnek.
2023. jún. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Én egyszer már megjártam ezt az utat! Itt vagyok… szóval túl éltem.

Ha szeretnéd privátban leírom, hogy történt. Sajnos az életben eljön egy olyan pont, hogy rossz döntéseket hozunk!

25 éves vagyok most.

2023. jún. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem 3 nap után ki vágtak volna de balhéztam így maradtam egy hetet..Tudott róla a pszichiáter mivel ő is ott dolgozik ahova kerültem.De,írnak.Nekem anyukám intézi a gyógyszer részt,ő kezeli.Pedig már nem vagyok gyerek:) de még mindig néha elfog a késztetés hogy be kéne venni,ezért intézi ő
2023. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!