Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hosszan húzódó lelki problémák...

Hosszan húzódó lelki problémákkal hogy élitek túl a munkanapokat?

Figyelt kérdés

Szeptember óta rosszul vagyok lelkileg, sok problémám van, sajnos egyre több, mert mire az egyik megoldódik, jön egy másik, de van, ami szeptember óta max enyhült, de nem lett jó.


Azóta alig tudok koncentrálni a munkában, mindenki csak a depis fejemet nézegeti, alig várom minden nap, hogy hazaérjek, melóban egész nap agyalok a problémáimon, otthon már nem, mert a párommal vagyok.


Ti ezt hogy élitek túl?


2023. jún. 12. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne jobb ha megoldanád a problémádat, mint megpróbálod szőnyeg alá söpörni-ami mint látható nagyon nem megy neked és egyre rosszabbul vagy.


Én azt mondom, azért vagy felnőtt, hogy szembe nézz a problémával és megold. Bármilyen nehéznek tűnik is.

2023. jún. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

"Ti ezt hogy élitek túl?"


Nem szoktam elfutni a problémák elől. Nem az a tipusú ember vagyok.

2023. jún. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kései Sirató ***** válasza:
27%
MagneB6-ot szedek, az rengeteget segít. Ajánlom neked is.
2023. jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
Szorongásoldóval. Ez nem élet hogy folyamat rosszul van pszichésen az ember. Akkor már gyógyszer
2023. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17%
Én itthonról dolgozom. Amikor ki akar jönni, akkor elvonulok, 3 órát depizem, sírok, és később visszapótlom az időt. De én járok pszichológushoz is. Neked is ajánlom.
2023. jún. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

B6-ot mindenképpen szedned kellene.


[link]

2023. jún. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!