Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lelki problémák miatt folyamat...

Lelki problémák miatt folyamatos fizikai sérülések, betegségek, hányinger?

Figyelt kérdés

Komoly lelki válságban vagyok. 32 éves férfi vagyok, múlt novemberben kezdődött a pótapám halálával. Rákban hunyt el, én ápoltam az utolsó percig egyedül, nagyon megviselt. Miután elhunyt, elkezdtem lázas beteg lenni, torokgyulladás, fülgyulladás. Mindez így egymás után, hétről hétre.

Majd decemberben hányás-hasmenés vírus, egyszer elején, egyszer újévben. Azóta nem figyelek valahogy magamra. Régen nem voltam beteg, nem ért baleset. Februárban áramütés, márciusban bal csukló törés, áprilisban kiment a bokám, gipsz. Most azt hittem rendbe leszek, erre május elején kötőhártya gyulladásom lett, majd utána influenza, tegnap meg ráestem a lépcsőről a kezemre és fáj a jobb csuklóm, alig tudom mozgatni, pedig még a bal se 100%-os. Plusz hetek óta hányingerem van. A sürgősségin már fogják a fejüket ha meglátnak. Egyfolytában orvosok vizsgának hónapok óta. A hányingerre nem találtak fizikai okot, volt tükrözés, minden. Egész életemben egy balesetem sem volt, beteg meg max 1x voltam évente. Sportoltam, most hónapok óta nem tudok. Éltem az életem, most a betegségek, balesetek foglya vagyok!

Hogy történhet ennyi baleset velem mostanában? Ez és a folyamatos gyulladásos betegségek lehetnek lelkiek miatt?

Pszichiáterhez akartam menni magán úton, de sehol nem volt szabad hely, így pszichológushoz mentem. Viszont 1 hónapja elköltözött, pont mire kialakult a bizalmam felé. Most keresnem kéne mást, de ilyen betegen nem megy.

Mit tudnék tenni? Tanács kellene, egy jó szó. Hátha nem csak én vagyok így a világban, mert most nagyon egyedül érzem magam és nagyon szerencsétlennek. Rontás levételen is gondolkodtam, mert ennyi baleset egyszerűen nincs!


2023. máj. 23. 10:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Ép testben ép lélek, ha valami baj van a lelkedben akkor könnyebben elkapod a betegségeket.


Menj el szihiáterhez az van esztk alapon! Minnel előbb de amugy nem vagy egyedül egy csomo ilyen ember van a környezetemben

2023. jún. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!