Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongasos panikbeteg depress...

Szorongasos panikbeteg depresszios vagyok egyeb problemakkal. Nem tudom van e ertelme meg kuzdeni vagy dobjam el az egeszet es menjek a levesbe? Szeretnek boldog egeszseges ember lenni es csaladot is de szerintem erre sose lesz lehetosegem mar ?

Figyelt kérdés
Es raadasul csoro is vagyok semmi jovokepem plusz ezek a nyamvadt betegsegek es a tunetek kicsinalnak igy nem akarok mar letezni 28F..

2023. ápr. 26. 10:39
 1/7 anonim válasza:
66%

Van értelme küzdeni! Semmiképpen se add fel!

Keress egy jó pszichológust, és beszéld ki magadból az érzéseidet!

Tűzz ki apróbb célokat magad elé, és valósítsd meg őket.

2023. ápr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Mint írta, csóró. Nem mindenkinek telik jó pszichológusra. Nekem sem. Nem tudom meddig húzom még.
2023. ápr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Küzdeni mindig van értelme, de az a realitás, hogy nem mindenkinek sikerül elérni a célját. Viszont halott még sokat lehetsz, konkrétan a végtelenségig, de az élet meg rövid. Hozd ki a helyzetből a maximumot, és akkor legalább elmondhatod, hogy megpróbáltad.

Ismerek egy embert, gyerekkora óta van sok baja, nyavalyája, de soha nem tett semmit, hogy jobb legyen, csak úgy sodródott. Már 20 éves kora óta mondogatja, hogy neki mindegy, úgyis korán meg fog halni. Most kb 50-55 éves, és már minden rokonát, ismerősét túlélte. Szóval csak úgy várni, hogy történjen vmi, nem jó terv. Konkrét lépéseket kell tenni.

2023. ápr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Kedves Kérdező és 2-es!


Menj be a Családsegítő Szolgálathoz és mondd el a problémád, ott ingyenesen igénybe tudsz venni pszichológust!


Kérdező, tudom, hogy nehéz a jóra koncentrálni, de van az életedben jó dolog is, ahogyan mindenkinek, pl. 28 éves vagy, a legjobb korban, semmiképp ne csinálj butaságot!

Minden esélye megvan annak, hogy megváltozzon az életed és jóra forduljanak a dolgaid.

Ha esetleg szeretnél, írhatsz privátot is, segítek még amiben tudok.

Ha pénz szűkében vagy, az önkormányzatnál tudsz igényelni támogatást, valamint a Máltai Szeretetszolgálatnál. Sok sikert! Én szorítok neked.

2023. ápr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi aki próbál segíteni,az első pánikrohamom 15 évesen kezdődött és azóta végem az orvosok igérgetett fűt fát agyongyógyszereztek kb rengeteget feküdtem korházban is és még sorolhatnám 2x már próbáltam elmenni innen de nem jött be sajna vagy nem sajna nem tudom.én már öregnrknérzem magam a korombeli ismerősöknek család gyerek feleség stb van kifutok az időböl és egyre jobban tönkre megyek.semmim nijcs így nrm tudok pozitív lenni semmilyen tekintetben főleg ezek a betegségek felemésztenek dolgozok de nem keresek jól szóval cseszhetrm az egészet.
2023. ápr. 26. 14:42
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Mindenképpen pszichológus kell neked. Ő segíteni fog.
2023. ápr. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagy öreg. Fiatal vagy, és férfiként az időből sem fogsz kifutni.


A pánikbetegség pedig egyedül is leküzdhető, akaraterővel, elhatározással.

Családomban is volt rá példa, mindig tudatosította magában, hogy ez csak az agya játéka vele, valójában nincs baja, nem fog meghalni. Keresett valakit, aki ilyenkor beszélgetett vele, akár telefonon is, olyasmibe kezdett, ami elterelte a figyelmét. Elhatározta, hogy kilábal belőle, nem fog egész életében gyógyszert szedni.

És sikerült. Ma már semmi baja.

2023. aug. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!