Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichológus illetve a...

A pszichológus illetve a pszichiáter hazudhatnak nekem?

Figyelt kérdés
Borderline-os no vagyok. Elméletileg nagyon torzult onkep zavarral. Tegnapelőtt öngyilkosságot probaltam meg igy bekerultem zartra. En magam egy otvar okadek nonek tartom egy legalja fattyadeknak. Az öngyilkosságra kivalto ok egyreszt az onutalat, undorodas, illetve egy másik nő valtotta ki egyuttesen. A pszichológus megkerdezte h látom magam. Erre o megjegyezte h tudja mivel borderlineos vagyok nem fogom elfogadni amit mond, de o ezt mint ferfi mondja privát velemenykent. H o szerinte egy nagyon csinos es szep no vagyok, szep vilagito szemekkel es szep arccal. Nyilvan nem hiszem el mert pszichológus es nem akar megbantani. Egy pszichológus amugy hazudhat ilyen teren a páciensenek?

2023. jún. 17. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Szép vagy, szerethető vagy, elég vagy, pont jó vagy, értékes vagy, kellesz itt, szükség van rád, kedves vagy 💝
2023. jún. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Higgyj az agytúrkásznak!
2023. jún. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Ezek a pszihomókusok tudják mit kell mondani.
2023. jún. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Ő elvileg nem véleményezheti a külsődet, ha ezt a szabályt megszegte, annak komoly oka lehet. Üres bókokkal nem kedveskedhet neked, hacsak nem a szakmája szégyene, szóval egész nyugodtan elhiheted, amit mondott.
2023. jún. 17. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
Te hazudhatsz magadnak?
2023. jún. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A választ nem tudom, de az biztos soha nem tudod meg hogy ő valójában hogy gondolja , érzi, látja


Viszont a pszichológus legritkább esetben szokott hazudni. És akkor se a szemedbe. Hidd el, én mindig nagyon gyanakvó vagyok

febr. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!