Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rettenetesen félek, mit...

Rettenetesen félek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Minden kéthavi pszichiátriai kontroll előtt félek nehogy az orvos elvegye a jól bevált gyógyszereim amivel úgy ahogy teljes életet tudok élni, skizofrén vagyok és azért aggódok mert féltem az életminőségemet és nem akarok rosszul lenni, csak is kórházban lehet módosítani mert ott ha baj van azonnal lépni tudnak mivel ez otthon nem kivitelezhető
2023. jún. 17. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha mást ír fel, és nem lesz jobb, akkor hamarabb visszamész, és megmondod, hogy rosszabb, írja fel újra az eredetit. Amíg rosszabb állapotban vagy, addig beraksz a füledbe egy-két felemelő mantrát. Nagyon szeretve vagy. Gondolj bele: minden egyes sejteden egyedi, csak rád jellemző glükoproteinek vannak. Aki ennyire egyedinek teremtett, az vigyázni is fog rád. Ne félj!

Eddig is volt valahogy, nem? Ne félj! Minden jó lesz :)

2023. jún. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Beszéld meg a hangokkal hogy nem kell gyógyszer
2023. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tud az orvos erről a félelmedről?
2023. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező! ne vedd komolyan a másodikat. Még nála is kialakulhat a te betegséged. Akkor majd nem lesz neki olyan vicces.
2023. jún. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezeket mind mind el az orvosoknak,ő az egyedüli aki tud neked érdemben válaszolni és segíteni.
2023. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már ezt megkérdeztem töle és azt mondta nem változtat, mert ezekkel úgyahogy tudok teljes életet élni, főleg hogy nagyon nehéz volt beállitani
2023. jún. 17. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!