Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félálomban érdekes érzés! Ez...

Schererpanzerspahwagen kérdése:

Félálomban érdekes érzés! Ez normális?

Figyelt kérdés
Félálomban, amikor már majdnem elalszok, erős zümmögő/vibráló hangokat illetve erős lüktetést érzek, és úgy érzem mintha zsibbadna az agyam. Ilyenkor két lehetőségem van: vagy koncentrálok az elalvásra (ha ezt teszem, akkor a zümmögő hang és a lüktetés is gyorsul), vagy felkeltem magam (ilyenkor pedig bár felébredek, nem tudok mozogni egy kis ideig). Először arra gondoltam, hogy a tudatos álmodáshoz van köze, de avval kapcsolatban nem írnak hasonlókat...

2023. jún. 18. 00:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
alvásparalízis amikor nem tudsz mozogni, az agyad már felébredt de a tested még nem mozdul, meg itt valami neurológiai probléma lehet ha ilyen jelenségeket hallucinálsz, bár félálomban érdekes dolgokat produkál az agyunk, ami nem mindig kellemes, de ha ez nem gyakori, ne ijedj meg tőle
2023. jún. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor szokott előfordulni, amikor nagyon fáradt vagyok...
2023. jún. 19. 02:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyankor teljesen másképp működünk, az egész központi idegrendszer, hallucinációk akár stb tehát "normális" hogy a túlzott fáradtság kihoz ilyeneket az erre fogékonyakból. Próbálj többet pihenni, minőségi alvással.
2023. jún. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!