Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem nincs személyiségem,...

Úgy érzem nincs személyiségem,se stílusom mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Általában mindenhol megtűrt személy voltam. Az iskolában és a munkahelyeken is jól kijöttem mindenkivel de nem nagyon számított hogy ott vagyok e vagy sem. Nem vagyok sem túl okos sem túl szép, nem tűntem ki a tömegből. Úgy érzem nem alakult ki a személyisegem csak vagyok. Ehhez az is hozzá jön hogy szegény családban nőttem fel. A ruháimat mindig kaptam ismerősöktől vagy örököltem, így nem alakult ki a stílusom sem,azt hortam ami volt és ez nem változott. Ha ruhát kell vennem mindig stresszelek és a végén megveszem a legalapabb darabot. Egyébként 23 éves vagyok.
2023. jún. 18. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Pròbàlj nyàron fehér nadràgot és fehér felsôt hordani, ezt tudod jòl kombinàlni feketével és ehhez passzolò fehér vagy fekete szandàlt. Ez már egy stilùsos öltôzkôdés. Beszerezhetnél egy pàr sport nadràgot illetve testhezàllò (cica nadràgot) attòl a màrkàtòl ami màrkàs pl. Adidas vagy Nike. felsô és sportcipô is szintén stilusos és jò néz ki.
2023. jún. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egészen biztosan van személyiséged, tehát emiatt ne aggódj. Stílusod is van, pl. az, hogy az öltözködéseddel és a viselkedéseddel nem feltűnősködsz, az is egyfajta stílus, ami normcore néven elég menő dolog. L. pl.: [link]

Az instán is iszonyat sok találatot ad.

Tehát ha úgy érzed, hogy nem túnsz ki a tömegből, nem biztos, hogy emiatt stresszelned kellene.

2023. jún. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Azzal nincs problémám hogy nem tűnök ki a tömegből. A baj az hogy olyan semmilyen vagyok. Ezt én is érzem és mondták már mások is. Nem tudom hova tenni magam.


Az öltözködést azért írtam mert általában olyan ruhát hordanak az emberek ami illik a személyiségükhöz (nem mindig de én ezt vettem észre). Tetszenek ruhák és stílusok is de mikor ott tartok hogy megvegyem nem teszem mert valamiért bepánikolok. Talán félek hogy mások mit mondanak vagy bennem van még mindig hogy nincs pénzem rá és sajnálom megvenni (már van saját pénzem de ez bennem maradt) Igazából nem tudom ezek csak tippek.

2023. jún. 18. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden ember valamilyen...csak azért érzed magad semmilyennek mert egy magamutogató,kihaénnem, világ van.minden azt próbálja mutatni hogy semmi vagy ha nincs ez meg az...ugyan....legyél boldog önmagadért...!!!!
2023. jún. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy tipp:


Találj magadnak valamit: egy témát, egy tantárgyat, egy hobbit, egy sportot, vagy bármi mást ami érdekel és amiben kiműveled magad úgy, hogy tényleg jó légy benne. Ezután keresd a hasonló érdeklődésűek társaságát, kommunikálj velük, vegyél részt közös programokon és szükség szerint segíts azoknak, akik esetleg még nem olyan profik az adott területen. Így értékes emberi kapcsolatokra, esetleg barátokra lehet szert tenni és hidd el, jót fog tenni az önbizalmadnak is.

2023. jún. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!