Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Neurológus tud nekem segíteni?

Neurológus tud nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Problémám:

Mostanában sajnos nem tudom "letenni" a munkám, szabadidőmben is folyamatosan a munkámra gondolok.(Elég nagy felelősségű munkám van) Ezt tetőzve gyakran előfordul, hogy folyamatosan hergelem magam, hogy valamit elrontottam és nem tudom helyre hozni, egész hétvégén ezen aggódom. Majd mikor hétfőn bemegyek, megnézem és akkor nyugodok meg, ha látom, hogy minden oké. Csak úgy a semmiből beugrik a fejembe, hogy ezt és ezt anno (évekkel ezelőtt vagy mostanában) nem jól csináltam. Addig míg ezeken gondolkozok 160-170 a vérnyomásom, hogy elrontottam a dolgot, nem alszok, nyugtatót is vettem már be. Kezd az egész stressz rámenni a mentális egészségemre, viszont szerencsémre párom maximálisan mellettem van a nehéz időkben.


Ez a probléma többször előfordult velem, már 3.hétvégémet éltem meg így, ennek következtében úgy döntöttem, hogy szakemberre van szükségem. (volt, hogy szexuálisan is rosszabb volt a teljesítményem..)


Előzmény: 9 éve pánikbeteg voltam, akkor édesanyám egy neurológushoz vitt el (akkor azt hittem hogy pszichológus) és tudott segíteni.

Mostani problémám miatt újra bejelentkeztem hozzá.


Párom szerint inkább pszichológusra van inkább szükségem, viszont úgy tudom, hogy ő csak inkább elbeszélget velem, ad néhány tanácsot de gyógyszert nem fog tudni felírni.


Szerintetek pszichológus vagy neurológus legyen a megoldás a helyzetembe?


Előre szeretném jelezni, hogy a jelenlegi helyzetemben nem vagyok kiváncsi a troll kommentekre, de minden egyéb (akár negatív) hozzászólást szívesen fogadok.


2023. jún. 20. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Pánikkal inkább pszichiáter, de idősebb neurológusok általában mindkét szakvizsgát letették anno.

Ha oda mennél, ahol már jártál, akkor menj vissza.

2023. jún. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!