Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ingyenes pszichológus létezik?

Ingyenes pszichológus létezik?

Figyelt kérdés
Ingyenes pszichológus létezik tb alapon? Győrben

2023. jún. 22. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Igen.
2023. jún. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Igen létezik. Háziorvosoddal kell tárgyalni először. Nem tudom itt mennyire jófejek.
2023. jún. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Koszonom!! Azt nem tudjatok hogy gyermek vagy felnottekkel foglalkozo pszichologushoz kuldenenek e?

17 vagyok es augusztusban leszek 18

2023. jún. 22. 15:40
 4/11 anonim válasza:
0%
Igen, Mr. Lelkiszemetesnek hívják
2023. jún. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Biztos, hogy felnőtthöz fog küldeni.
2023. jún. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Létezik, de nem nagyon fogsz eljutni hozzá. Kevés szabad időpont, valószínűleg úgy augusztus-szeptember táján és ő is keveset ér rá majd. Még fizetősből is hiány van, hát még az ingyenesből...
2023. jún. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt iskolába jársz, tehát eeeeelvileg kell legyen iskolapszichológus. Na, a gyakorlatban ez korántsincs így, de érdemes ránézni van-e a te intézményedben.


Másrészt meg mint írták, háziorvos beutalhat. Az időpont eléggé a környéken múlik. Én budapestiként Csepelre járok ki, eléggé pikkpakk megvolt az időpont is és az ülések is heti rendszereséggel mennek.

Asszem 10 vagy 12 alkalmat áll az állam, de sok esetben ez is jó ehet valamire.


Budapesten ott van még a Napkör alapítvány ami ugyan nem ingyenes, de van náluk szociális laapon olcsó terápia, ami alkalmankén 2-3ezer forintot jelent. Ha az ember diák, az elég indok, hogy megkapja ezt a kedvezményt. Ott visoznt (valszeg pont ezért) iszonyatos túljelentkezés van, szóval nagy eséllyel sokat kell várni. De azért ha fővárosi vagy, érdemes ennek is utánatelefonálni.

2023. jún. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 Esti tagozatra járok ami felnőttoktatás így én nem tudom igénybevenni az iskola pszichológist:)
2023. jún. 22. 16:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Az pech. Akkor marad a többi amit írtam.
2023. jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Létezik, de én a magánra is hónapokat vártam, pedig kettőt is megkerestem augusztusban. Az egyik télre tudott volna berakni, a másik helyen több pszichológus is dolgozik, ott is várólista volt, de szeptemberben felszabadult egy időpont és így kellett csak másfél hónapot várnom.
2023. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!