Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vajon létezik ingyenes online...

Vajon létezik ingyenes online pszichológusi szolgáltatás? Ha igen akkor hol találok ilyet?

Figyelt kérdés
Úgy érzem kéne segítség de se pénzem se erőm, hogy eljárkáljak valahova.

2022. júl. 16. 16:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%
Úgy tudom: igen.
2022. júl. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
Hogyne, például a lakóhelyed szerint illetékes pszichiátriai klinikán, ha van érvényes egészségbiztosításod.
2022. júl. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%

Online-al nem mész semmire, és ez az igényed egyben jelzi is, hogy nem vagy felkészülve a dologra. De helyes, ha már vágyad formálódik rá.


(Ilyen beszélgetéseket csak és kizárólag személyesen intézz! Főleg az elején! Fontos, hogy egy olyan környezetben legyetek, ahol te is megnyílhatsz és csak ritkán vagy ott. A hazai terep sokszor hátrány. Ha már bejáratódtál egy pszichológusnál, akkor esetleg, ha minden kötél szakad /pl. covid/ akkor megengedhető az online beszélgetés.)

2022. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
2. Ott nincs!! Már utána néztem és személyesen is csak 10 alkalom munkaidőben. Így ez vállalhatatlan.
2022. júl. 16. 16:42
 5/19 anonim ***** válasza:
43%

Mentálhigiénés beszélgetéseket tudok mondani:

[link]

2022. júl. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

1

Akkor áruld is el, hogy hol.


2

Tuti, hogy nem.


3

Nagyon is jó tud lenni az online pszichológus, sokkal jobb, mint a semmi!! Én most fogok bejelentkezni vkihez.

2022. júl. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%

Mivel le lettem pontozva és - úgy érzem - válaszom hiteltelenítve lett, ez megakadályoz engem abban, hogy belinkeljem.

#1 voltam.

2022. júl. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

7

Én nem pontoztalak le. Csak nem tudtam, hogy miért nem írod be, hogy miről tudsz.

2022. júl. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

5

Köszönöm szépen (bár nem a kérdező vagyok). Sajnos most szeptemberig szabin vannak...

2022. júl. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%

"2. Ott nincs!! Már utána néztem"


Hű, elnézést, kimaradt nekem valamiért az "online" kitétel, öregszem. :)


Kérdezd meg esetleg a Vikotén, hátha ott elég rugalmasak az online terápiához. Ott is voltam egy kezeléssorozaton, nem ingyenes, kell önrészt fizetni, de asszem olcsóbb mint a magánpraxisban.

Elérhetőség és árak:


[link]


Egyébként szerintem inkább kérd el magad a munkahelyedről, mert azt gondolom, hogy személyesen jóval hatásosabb a terápia.

2022. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!