Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megtartsam ezeket a segítséget...

Megtartsam ezeket a segítségeteket, vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Az van, hogy leérettségiztem. Saját lábra kell állnom, mert nincs mögöttem támogató család, sőt, anyám egy beteg ember, aki csak árt, apám gyerektartást csak fizeti, de nem láttam évek óta, testvéreim sz*rnak a fejemre.

El kell mennem dolgozni, és összeszednem magam.


Depressziós vagyok, magányos, rengeteg traumát viszek a nyakamon. Pszichológusom nem segített eddig kb. semmiben. Ugyanúgy problémáim vannak.


Családsegítőm volt, de most átkerülnék egy másikhoz. Nem tudom. Nekem eddig vegyesek a tapasztalaim velük. Minek osszak meg magamról bármi dolgot, hogy abból jegyzőkönyv készülhessen? Minek működjek együtt egy vadidegennel? Számomra az is megalázó, amikor alamizsnát kínáltak fel. Mindig elutasítottam. Nekem otthoni életem borzalmas.



2023. jún. 27. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi van? Milyen segítségünket tartanád meg?
2023. jún. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát pont ezaz. De nagyon erőlteti a pszichológus hogy járjak hozzá, és a családsegítős is,hogy ilyen állapotban nekem el kell fogadnom minden segítségüket. Egyik sem segít, utóbbival maximum C*gányok élnek, akik nem dolgoznak.
2023. jún. 27. 17:46
 3/4 A kérdező kommentje:
Jajj elírtam, segítségeket*
2023. jún. 27. 17:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan sok gond. Más ennyivel simán nagy király.

Herbált tedd le

2023. júl. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!