Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A segitsegeteket szeretnem...

A segitsegeteket szeretnem kerni! Hogyan kezeljem a mentalis betegsegemet?

Figyelt kérdés
3 eve diagnosztizaltak nalam Borderline szemelyisegzavart. Rengeteg orvosnal jartam mar mert nem tudnal mi a bajom csak azt keretem hogy nem minden nehezen megy az eletemben, allandoan megfelelesi kenyszerem van, folyton azt erzem, hogy nem vagyok elegge Jo, hogy az emberek nem igazan szeretnek , nem vagyok jofej. Altalanos iskolaban szorongtam a legjobban mert mindig kirekesztettek es gunyoltak , folyon kibeszeltek es bantottak en pedig szerettem volna a "meno" lanyokhoz tartozni akik csak kinevettek a szanalmas probalkozasaim miatt. Aztan volt egy 14-15 eves koromban egy haza vonos kapcsolatom ami nagyon megviselt mert a srac kihasznalt , megalazott , srmmibd vett, annak ellenere hogy gyerekek voltunk meg es eretlenek akkor is nagyon fajt . 15-16 eves koromban kezdtem el azt erezni erosebben hogy nagyon intenziven elem meg az erzeseim.. A duhom, a rajongasom vkiert atmegy csungesbe, gyorsan valtozik az onkepem, eleg ha barki csak csunyan nez ram vagy olyat mond es fajdalmamban iszonyatosan heves duhhvel reagalok akar nyilvanosan is es nem latom , erzekelem magam ilyenkor kivulrol utana meg mely szegyent erzek. A masik dolog ambien akadalyoz a betegsegem hogy ha lenne egy parkapcsolatom nagyon feltekeny tudnek lenni es megzsarolni is kepes lennek a parom vagy sakkban tartani ha el akarna hagyni , nem biznek benne es folyton ellenorizgetnem vagy kemkednek utana hogy megnyugtassam magam tenyleg csak en vagyok neki egyedul . A szuleim veglegesen megszakitottak velem a kapcsolatot ami iszonyatosan faj, vegzest kertek ellenem hogy maradjak tavol toluk, mert eleg kegyetlenul bantak velem es megalaztak eveken at erre en tobbszor osszeverekedtem veluk es feljelentettek. El koltoztem otthonrol es alig allok meg a sajat labamon . Egy kistestverem is van aki nagyon hianyzik es nem lathatom mert az utolso telefonbeszelgetesben azt kozolte velem apam , hogy ne keressem oket tobbet hanem eljem az eletem, mert ok mar nem birjak elviselni a viselkedesem. Szornyen faj ezt hallani , elviselni, hogy magamra hagyott a csaladom. Minden nap egy szenvedes , egyre tobbet iszok, gyogyszerre is, mert egy eros kisiras utan probalom elboditani magam hogy ne kelljen gondolkodni es erezni. Felek magamtol hogy egy szornyeteg vagyok , annyira ggyulolom a szuleimet hogy meg tudnam olni oket es remalmok kinoznak amikben meg is leszek. Nem tudom hogy lettem ekkora szornyeteg mert sosem akartam ilyen lenni en nem kertem ezt magamnak megis ez vagyok en es nagyon faj hallani amikor azt olvasom es hallom hogy ha talalkozol egy Borderline szindromasssl menekulj!!!! En is egy jo ember akarok lenni akit szeretnek nem pedig kivetnek es megbelyegeznek. En is egy erzo , elo lany vagyok akivel mindez akarata ellenere tortenik es ezert nem erzem ezt fernek !! Nem latom belole a kiutat es nagyon elfaradtam mar.... Akinek van hasonlo tapasztalata megirna?
2017. nov. 18. 08:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál elég rosszul hangzik, de szerintem egyáltalán nem menthetetlen a helyzeted. Amiket leírtál abból nekem az tükröződik, hogy melegszívű ember vagy nem egy szörnyeteg. Írok majd privit, ha lesz egy kis időm. 😚
2017. nov. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!