Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mas is van így és mit lehet...

Mas is van így és mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan félek a jövőtől. Lesz e férjem, gyerekeim, lesz e több haverom és ha igen hogy, milyen munkám lesz, lesz e házam stb.

21 éves vagyok egyébként, ennyi idősen el késtem mindennel?



2023. jún. 27. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel késtél el?? Te nem vagy normális, 21 évesen még csak most kezdődik az életed! Tanulsz?

Ezeket a dolgokat meg magadnak kell alakítanod, nem lesz semmid ha nem dolgozol rajta. Nem fog semmi csak úgy megtörténni ha te nem teszel érte semmit. Ha férjet akarsz járj el otthonról ismerkedj és akkor majd alakul, ha jó munkát akarsz jó fizetéssel akkor tanulj.

2023. jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Más is érez így. Tanulsz, szerzel egy jó melót, a pénzedből pedig elkezded összerakni magadat és a jövődet: hobby, kisállat, megtakarítás, álmok... Lehet, hogy lesz házad, férjed, de az is, hogy sose leszel szerelmes vagy hogy inkább lakást veszel majd, mint házat. Elkésve semmivel sem vagy.
2023. jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
54 éves vagyok, most kezdek újra élni.
2023. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tanulok még igen, meg egyetemre is szeretnék majd menni, sokféle tanfolyamra. Több nagyvárosban is szeretnék majd tanulni, nyelvvizsgakat megcsinálni.

De ezektől függetlenül mégis vannak ezek a "de mi van ha" gondolataim.

2023. jún. 27. 21:08
 5/6 anonim válasza:
100%
Figyelj én is így vagyok ezzel, de nyugi teljesen normális, ha félsz és biztos vagyok benne, hogy túl gondolod.... Nem kell most mindent elérned, valakinek lassabban megy, valakinek gyorsabban mindenki a saját útját járja és biztos vagyok benne, hogy eléred azt, amit kell bármi történjék, a sors úgy fogja hozni, vagyis Isten (nem tudom mennyire hiszel benne, de én ilyenkor csak bízni tudok benne.) Egyébként meg ez látható is, biztos sok ember volt így a világgal,aztán nekik is sikerült. Ahogy mindig most is minden rendben lesz csak ne add fel! Ne hagyd, hogy a félelem túl nőjön! Ha egyedül nehéznek érzed kérj segítséget, hisz nem vagy egyedül!
2023. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

Én 23 vagyok és már rengeteg dologról elkéstem.


Ha aggodsz csak rosszabb lesz.

2023. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!