Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szerezzek xanaxot/front...

Hogyan szerezzek xanaxot/frontint vagy bármilyen nyugtatót szorongásra?

Figyelt kérdés
Szociális fóbiába szenvedek és 19 éves vagyok. Nincs pénzem terápiára és ezért mennék kasszába dolgozni a nyáron, de ügye fóbia miatt hatalmas szorongás van bennem ez miatt, úgyhogy legalább az első pár napra kellene valamilyen segítség, ami ezesetben most a nyugtató lenne. A kérdésem, tehát hogy hova menjek feliratni és mit mondjak majd hogy felírják, illetve ennek milyen feltételei vannak?

2023. jún. 27. 22:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Minek mész kasszába dolgozni? Keress másik melót ahol nem napi 1000 emberrel kell kapcsolatba kerülni...
2023. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
szociális fóbiával ne kasszába menj, hanem raktárba.
2023. jún. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Már csak kasszába keresnek embert. Meg amúgy is szembe kell néznem a szorongással meg a félelmeimmel, ez a legjobb terápiás lehetőség, de most amúgy sem ez a kérdésem lényege, még mindig várok a válaszra hogy hogyan tudnék xanaxot feliratni.
2023. jún. 27. 23:14
 4/22 anonim ***** válasza:
58%

Tegyél meg magadnak egy szívességet, és ne szedj ilyen sz@rt, ami utána az egész életed uralni fogja.


Aamúgy pszichiáter írhat ki, ha úgy látja.

2023. jún. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%

A háziorvosod majd irányba tesz.

De a helyedbe kétszer is átgondolnám. Ha rákapsz a nyugtatókra, nagyon csúnya vége lesz...

2023. jún. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

En is úgy tudom hogy pszichiáter irja fel diagnozis után. De ne úgy kepzeld el hogy beveszed és elmúlnak a félelmeid. Csak elálmosodnal tőle.

Probálj mindig csak arra az emberre figyelni aki előtte áll. Ha lehet ne figyeld hogy mennyire állnak sorban.

2023. jún. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
30%
Igyál inkább nyugtató teát de nyugtató hoz ne nyúlj mert meg fogod bánni amilyen elvonási tünetei vannak az rosszabb lesz mint amit most érzel.
2023. jún. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok hogy függéseget okoz, nem hosszútávon akarom szedni, csak egy doboz kellene hogy az első napokban ne akadályozzon a szorongás, utána pedig már megszokom és anélkül is menni fog. Inkább kicsit lassabb legyek mint hogy rosszul legyek a szorongástól.
2023. jún. 28. 10:50
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Tiszta taurint vegyél, fél órával munkakezdés előtt vedd be, később, ha még szükségét érzed, macskagyökér-kivonatot (lehet, csak 2-3 szem hat, emberfüggő).

A xanax álmosíthat, csúnya vége lenne, ha kasszásként nem zudnál figyelni.

Egyébként háziorvos simán fölírhatja, ha jó fej, ezt elmondhatod neki őszintén, ha nem, akkor mondd, hogy van egy kis probléma az életedben, amiatt stresszelsz és nem tudsz elaludni. Nekem alvászavarra akarta adni a ho., csak a képébe röhögtem, ugyanis az előttem szólókkal értek egyet, ronda, alattomos szerek ezek.

2023. jún. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én sem javaslom, mert bódító hatása van és nem tudsz úgy odafigyelni. Első nap alapból bénázik az ember, akkor tanul be és erre még rájön a nyugtató hatása.

Egyébként az a szomorú valóság, hogy sok esetben a háziorvos írja fel.

2023. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!