Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan reagál a nárcisztikus...

Hogyan reagál a nárcisztikus a szembesítésre? Keres más áldozatot, vagy várható, hogy megpróbál még visszatérni?

Figyelt kérdés
Utoljára egy teljesen tárgyilagos hangvételű üzenetben elköszöntem tőle, amiben leírtam, hogy tudom, milyen ember igazából. ( Érzelmi dolgokra, a saját megbántottságomra nem tértem ki, sőt, azt is leírtam, hogy engem nem bántott, én sem fogom őt. ) Minden jót kívánva elköszöntem tőle. Egyébként ezelőtt kezdte el játszani a húzd meg, ereszd el taktikát, csakhogy én nem futottam utána, mint ahogy arra számított volna. Ilyenkor úgy veszi, hogy nem vagyok potenciális áldozat, vagy bepróbálkozhat még? Letiltottam mindenhol.

#üzenet #nárcizmus #szembesítés #Szürke kő #Gray rock #Nárcisztikus összeomlás
2023. jún. 28. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Szóval ghostoltál valakit egy bulvárcikk miatt. Most mit vársz, tapsot? Max. értelmes magyarázatot várna, de tőled azt aligha kaphat.
2023. jún. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem bulvárcikk, de nem adok ki infókat.
2023. jún. 28. 19:04
 3/8 anonim válasza:
100%
Tagadni fog és sértődött lesz
2023. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem hagynátok abba azt, hogy ráhúzzátok mindenkire, hogy nárcisztikus, aki nem azt csinálja, amit szeretnétek?
2023. jún. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ugyanezt tettem, mint amit te kérdező. Közöltem vele, hogy nincs időm a húzd meg eteszd el dolgokra, nincs időm se kedvem a gyerekes manipulációkra, és a játszmái fárasztanak, és tudom mindenkinek mást mond mindenről, és mindenkinek hazudik mindenkiről. Erre megkaptam, hogy én mindig bántom őt, és ő is tudna rám rossz dolgokat mondani, de nem teszi mert ő több-jobb mint én.

Szóval az ilyenek egoisták, nulla realitásérzékük és hihetetlen gyávák ha szembesítve vannak a tetteikkel, a valósággal.

2023. júl. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Nagyon könnyen ráfogtok mindenkire, hogy nárcisztikus ha nincs mindig ideje rátok. Nem láttatok igazi nárcisztikust. A környezete imádja, te meg azt hiszed, hogy megtaláltad a nagy Ő-t.

Lehet, hogy nem is nárcisztikus és te elvesztettél egy partnert. Az is lehet, hogy neked vannak túlzott elvárásaid.

Egyáltalán miből gondolod, hogy nárcisztikus?

2023. júl. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2023. júl. 3. 16:58
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Szóval legutóbb borderline volt, most már nárcisztikus? Gondolom rohadtul nem zavar téged, hogy amit leírtál 1 az 1 ben a borderlinera jellemző, szokásos se veled se nélküled, semmi köze a nárcisztikus sz.zavarhoz. Hagyd ezt abba, semmi értelme
2023. júl. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!