Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 40es hirtelen megözvegyedett...

40es hirtelen megözvegyedett nőként ha valaki elnyomja a gyászt, pillanatnyi boldogságkereséssel, akkor körülbelül mikorra várható a fizikai és mentális egészség romlása, összeomlása?

Figyelt kérdés

2023. jan. 5. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért kéne?
2023. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elfojtás is ugyanolyan normális gyászreakció, mint az érzelmek megélése. Viselkedj úgy, ahogyan neked jól esik.
2023. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Egy ideig normalis az elfojtás, viszont előbb utobb meg kell élni a gyászt ahhoz hogy fel tudja dolgozni. Viszont nem látunk bele más életébe és lelkébe se (ha nem rólad van szó kérdező) nem lehet tudni épp hol tart az illető. Valakinek 1 evig tart a depresszió, valakinek 1 hónap. Nagyon egyénfüggő.
2023. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha budapesti lakos vagy, akkor szerintem barátkozhatunk. (Bár én kicsit közelebb járok már az 50.-hez, de még nem idén töltöm be.)


Akár személyesen is elbeszélgetek Veled - én édesanyámat kísértem el néhány éve és foglalkoztat, hogyan, mit érez a másik. (Nemsokára idős nagymamám is követni fogja a lányát. Tehát ELŐ gyász szakaszban vagyok.)


Nem kötelező elfogadni, de hátha mégis tudok segíteni. Őszinte részvétemet küldöm ismeretlenül Neked és a Feltámadás Reményében olvasd el Szent Ágoston imáját!


Áldás és Békesség kísérje utadat!

2023. jan. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsánat, elfelejtettem megírni, hogy szintén hölgy vagyok!


4-es válaszoló

2023. jan. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A kérdés nem rólam szól. Nem vagyok özvegy.

Sőt, házas sem.

2023. jan. 12. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!