Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen ok miatt hagytál ott...

Milyen ok miatt hagytál ott pszichológust az első alkalom után?

Figyelt kérdés

2023. jún. 28. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Azt hazudta hogy nőtlen, de első alkalommal kiderult hogy mégsem.
2023. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Nem volt szimpatikus a stílusa.

Egyrészt olyan képekkel volt tele a fogadószobája, amit elmondása szerint volt páciensei készítettek neki. Rémisztőek voltak. Illetve túl sokat dumált magáról, hogy ő milyen szuper terapeuta. A problémámnak nem használt, inkább lerántott. Energiavámpír volt.

Egy másiknál voltam, aki szimpatikus volt, de elküldött a kezeléshez kapcsolódóan egy csoport terápiára, ami egy sötét, alagsori rendelőben volt. A földre tett matracokon betegek=hát, szerintem nálam sokkal betegebbek ültek. A stílusuk detto nem az enyém. Na, akkor voltam ott is utoljára, mert felerősödtek a pánikrohamaim emiatt.

A 3.viszont nagyon szimpatikus volt. Az otthonának egy része volt a "rendelője", és nagyon igényes, számomra normális környezetben beszélhettem ki magamból, amit kellett. Mondjuk együtt sírtunk egy résznél. Ez különösen szimpatikus volt. Talán az segített, hogy úgy éreztem, hogy igazán figyel rám...

2023. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
40 percen át próbált meggyőzni róla, hogy barátnőm, akivel akkor pár hónapja voltunk együtt, csak hazudta azt, hogy kórházban van lábtöréssel, és csak azért találta ki, hogy távol tartson, miközben mással hetyeg. És ezt 40 percen át tolta úgy, hogy a legapróbb bizonyítéka sem volt rá.
2023. jún. 29. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
Párterapeutának hirdette magát egy házaspár, kiderült, hogy az egyiknek diplomája sincs, a nőnek volt egy mezei pszichológusi diplomája, de családterápiás végzettsége nem. Hablatyoltak az árról, a végén legomboltak rólunk 50000 Ft-ot számla nélkül egy alkalomért (arra hivatkozva, hogy rosszul írták, ill.mi értettük félre), amin ráadásul a pasas full szakmaiatlan volt, nagy hangon ítélkezett, humorizált, személyeskedett, bizalmaskodott, a nő meg szinte meg sem szólalt… Egyértelmű volt, hogy a pénzre megy az egész. Aztán a Pszichofészeknél találtunk egy tök hiteles terapeuta-párost, a fenti ár töredékéért és még EP számlát is adtak.
2023. jún. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!